reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja przy encortonie chudłam za każdym razen. Teraz przy 15 mg schudlam na poczatku ciąży 1,5 kg.
Ale ja jestem dziwna ;) włosy mi przestają lecieć przy sterydzie, od mega dawek intralipidu nie tyje (pomimo ze to niby było 1000 kcal dodatkowo co 4 dni) :)
Ja polecam. Tetaz mi „efekty” (pozytywne) harcują w środku i kopią :)
 
Ja przy encortonie chudłam za każdym razen. Teraz przy 15 mg schudlam na poczatku ciąży 1,5 kg.
Ale ja jestem dziwna ;) włosy mi przestają lecieć przy sterydzie, od mega dawek intralipidu nie tyje (pomimo ze to niby było 1000 kcal dodatkowo co 4 dni) :)
Ja polecam. Tetaz mi „efekty” (pozytywne) harcują w środku i kopią :)
Czyli rozumiem ze w ciąży brałaś encorton i intralipid? Jak długo?
 
@marshia ja też zauważyłam że włosy mam mocniejsze i bardziej lśniące. Nie wypadają wcale. Myślałam że to po prostu dzięki ciąży co do tycia to myślę że to chyba jest mit bo ja schudłam 4 kg na początku ciąży (głównie przez mdlosci). Teraz już zaczynam wracać do swojej wagi sprzed ciąży.
Dziś skończyłam 14 tydz a brzuch mam bardzo widoczny. To moja pierwsza tak wysoka ciąża i wszyscy się dziwią że tak ją widać. Moja koleżanka w 16 tyg ma dużo mniejszy brzuch .
 
@plastulinka ja nie miakam mdłości, ani wymiotów. Za każdym razem chudłam minimalnie na encortonie. Czyli takie kilo-półtorej teraz. Brzuch u mnie dopiero po 21 tc się ledwo ujawnił, ale teraz....... bębenek już :) :) Zaraz kawe sobie będę mogła postawić ;)
A włosy od 20 tc znów wypadają, wiec łączę to ewidentnie ze sterydem. A tez myskalam, ze ciąża, jak u wszystkich.
 
reklama
Do góry