reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 - u nas tez to były pierwsze sexy po laparo, 2 czy 3 raz... :/ ale miesiąc minął wiec trochę czasu, a tu proszę :/ No ale mam nadzieje ze mi pomoże! Macmirror tez kiedyś na coś miałam!
 
reklama
@Destino zycze Ci zebyus nam tutaj napisala ze u helenki dobrze i wychodzicie do domu oj jak bardzo Ci tego zycze zebys ja juz miala caly czas przy sobie:)
@olaa90 a ja jak zaczelam sie podmywac tylko woda to widze poprawe zero pieczen swedzen no i podczas przytulanek tez lepiej wiec moze to ma jakis wplyw a z ta woda to poczytalam chyba od @Marthi albo @burczuś nie pamietam ale na forum i powiem wam narazie dziala :) @Oczekujaca123 mysle ze moze u ciebie tak bolesnie sie wszystko rozciaga moja kolezanka tak miala wszystko ok a byly bole idonosilas do 41 tyg :) w koncu dwoje dzieci :) ty na 40 tyg nie masz co liczyc ale 36 na pewno :)
 
@Destino zycze Ci zebyus nam tutaj napisala ze u helenki dobrze i wychodzicie do domu oj jak bardzo Ci tego zycze zebys ja juz miala caly czas przy sobie:)
@olaa90 a ja jak zaczelam sie podmywac tylko woda to widze poprawe zero pieczen swedzen no i podczas przytulanek tez lepiej wiec moze to ma jakis wplyw a z ta woda to poczytalam chyba od @Marthi albo @burczuś nie pamietam ale na forum i powiem wam narazie dziala :) @Oczekujaca123 mysle ze moze u ciebie tak bolesnie sie wszystko rozciaga moja kolezanka tak miala wszystko ok a byly bole idonosilas do 41 tyg :) w koncu dwoje dzieci :) ty na 40 tyg nie masz co liczyc ale 36 na pewno :)

Tak Basia, ja Wam wklejałam tu kiedyś tez artykuł na temat płynów :)
 
@smerfik88 tak udalo nam sie byc na Kopernika. Moim zdaniem tylko tu mamy szanse

@Marthi brawo Ty !!! Nie kazdy nfz-owiec zly. A recepty wypisze I to najwazniejsze

@basiawol to najwczesniej w marcu. Jestem cierpliwa. Niech moja Gwiazdeczka dojrzewa, mama poczeka. Byle byla zdrowa I zywa. Wrocilam do mojej mantry.

Podczytuje was na odstresowanie, ale niestety rzadko mam czas cos napisac. M u Helenki, Nati spi, juz teraz tylko raz dziennie. Obiad sie gotuje, to moge cos niecos naskrobac. Niedlugo skonczy sie nawet czytanie, bo nie bedzie kiedy. Bedziemy sie martwic, jak bedzie problem. Poki co, kazdy dzien ma dosc swojej biedy. Ale 25 grudnia I kangurowanie Helenki dlugo bede pamietac [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Szyjka 4.47 na sprzęcie tym co bylam przyjmowana i bylo 4.6 a potem 4.5 wiec super bo to zadna roznica. Zamknieta 0 rozwarcia dzieciaki zyja bawily sie [emoji14] pokazaly sie s kazdej strony. Super dzis lekarz zrobil mi usg nerek male kamyczki, obekrzal mnie cala czy nie mam jakiejs wysypki itp uuffff

@olaa90 ja po moich przejsciach nie dam sobie nie mierzyc szyjki tu tez nalegalam przy przyjeciu i za kazdym razem po ostatnim incydencie co leksrka ****...owo zmierzyła juz dzis nawet lekarz ktory dzis dowodzi zazadzil ze dzisiejsze usg z szyjka i dokladna analiza czy nie ma rozwarcia.
 
@Oczekujaca123 świetne info! To znaczy, ze możesz siecszykowac do wyjścia czy jednak dalej obserwacja?
@Marthi poki NFZowcy dają skierowania na wszystkie badania - to tylko korzystać ;) Oby dał coś co szybko zniweluje infekcje. Jak mi się cokolowiek zaczyna od razu biorę trivagin. Zawsze pomaga już na 2 dzień - pieczenie ustępuje.
@marzycielka81 @JoannaRak @dżoasia @Hatice kciuki za Wasze fasolki malutkie.
@olaa90 a może to ruchy???
@Destino jestes my hero!!! I Helenka tez. Wczoraj byłam u kuzynki - jej mały 1,5 roku temu urodzony w 33 tyg, a była w szpitaku równocześnie z dziewczynką z 26 tc. Wylewy, respiratory, niepracujące nerki itp itd. Spotkały się po 1,5 roku teraz na kawie. Mała większa niż syn kuzynki, gada jak stara przekupa (synek nic), biega jsk nakręcona :). Zero śladu po tym co było przez 4 muesiace w szpitalu :). Tego zycze Wam z całego serca ♥️♥️♥️
 
Witajcie po mega długiej przerwie... odpoczywala moja głowa i cóż było warto... chciałam Wam się pochwalić moim CUDEM. Aktualnie jestem w 12t3d ciąży Pappa wyszła super usg też. Ostatnia a zarazem pierwsza moja wizyta była u Przybycienia w kwietniu wpedzil mnie w dół twierdząc że jedyną radą dla mnie jest próbować do skutku bo żadne leki nic nie pomogą. Zawiesilam starania , czyli liczenie i kalkulowanie co i kiedy i w listopadzie zapomnialam ze @ juz powinna być i mie dotarła. Aktualnie nie bralam żadnych leków z wyjątkiem Wit D femibionu i lutki. I odpukac wszystko działa super. Wszystko stało się w momencie gdy zaczęłam się juz godzić z tym że nie będę 2 raz mama... czego i Wam życzę.
@Destino widzę że u Ciebie pojawił się też nowy cud. Z całego serca życzę by wszystko wkrótce znalazło szczęśliwy finał. Dużo zdrówka dla twojej córeczki.
 
reklama
Do góry