reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 a ja od lekarza do lekarza ;). Walczę dietą z cukrzycą, a dokładnie cukrem na czczo, bo jak na razie reszta ok. Musiałam prawie zrezygnować z pieczywa. W poniedziałek zważyłam się i wyszło 4,8 kg na plusie od początku. Teraz bez pieczywa i słodyczy to myślę że jeszcze schudne ;) Tym bardziej dokładając do tego stres jaki gdzieś tam mam zupełnie poza ciążowy. A z kolei stres wpływa na glukozę i koło się zamyka :/.
Zaczekam sobie szkołę rodzenia :). Za tydzień badanie usg 3 trymestru. I byleby przynajmniej do trwać do końca grudnia. A potem znowu będzie, że kolejne dwa tygodnie i kolejne dwa tygodnie itd.
Kiedy u Was kolejna wizja lokalna maluchów? :)
 
@Oczekujaca123 musze przyznac, ze nie szukam odpowiedzi. Nawet nie zadaje pytania dlaczego. Skupiam sie na Helence

@marshia dzielna jest nasza dziewczynka, ale to nie takie proste. Po naszej prawej od inkubatorka byl dobrze rokujacy malec, juz wiekszy od Helenki. Jednego dnia w przeciagu godziny jego stan sie pogorszyl. Od ok3 dni walcza o niego. Dzis staj jest krytyczny. Maluszek umiera na naszych oczach. Jego historia jest prawdziwa. Trzeba sie cieszyc z malych postepow. Jednak z tylu glowy czlowiek ma ogromna czerwona lampe
 
@Oczekujaca123 musze przyznac, ze nie szukam odpowiedzi. Nawet nie zadaje pytania dlaczego. Skupiam sie na Helence

@marshia dzielna jest nasza dziewczynka, ale to nie takie proste. Po naszej prawej od inkubatorka byl dobrze rokujacy malec, juz wiekszy od Helenki. Jednego dnia w przeciagu godziny jego stan sie pogorszyl. Od ok3 dni walcza o niego. Dzis staj jest krytyczny. Maluszek umiera na naszych oczach. Jego historia jest prawdziwa. Trzeba sie cieszyc z malych postepow. Jednak z tylu glowy czlowiek ma ogromna czerwona lampe
@destino rozumiem... tak trzymaj silna mama = silna corka..i wszystkie wiemy, ze bywa roznie, ze sytuacja zmienia sie z godziny na godzine, ale wiemy tez ile jest takich cudow, ze dzieci wychodza z tego bez "szwanku" i zycze tego Tobie, zeby Helenka byla tego cudu kolejnym przykladem.
Ja niestety nie moglam walczyc , niestety moj maluch sam odszedl w trakcie porodu. U Ciebie jest 3 tyg pozniej niz u mnie , Helenka jest duza i miala podane sterydy... wiec ma po swojej stronie wiecej mocy !
Nie znamy sie osobiście, ale bardzo mi pomoglas jak tu trafilam.. i tak bardzo przezywam z Toba to co sie teraz dzieje... :(

@marshia no cukrzyca to taka "swinia" [emoji14] a probowalas chleb , ktory jest w 100% dozwolony? W sensie nie ma ani grama niedozwolonego skladniku ? Moze taki bylby ok.
Ja sie gubie, ale to Twoja mama kest chora i o tych problemach mowisz? Jesli tak to bardzo mi przykro i zdrowia dla mamy zycze :( :* nie wiem co to za choroba , ale jest szansa na calkowite wyzdrowienie czy ciezki przypadek? Przepraszam, ze pytam , ale wiem , ze ktoras tu pisala ostatnio, a ja mam ciezkie myslenie..

Kolejna "wypasiona"(mam nadzieje) wizualizacja moich Kabanoskow 17.12 na prenatalnych.
To bedzie 11t6d wg om a 12t2d wg usg. Man nadzieje ze mimo mojego tluszczyku bedzie widoczne czy wszystko ok.
 
@Destino kolejny krok do przodu [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Brawo Helenko [emoji7] Walcz malutka. Walcz [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
reklama
@Destino ciągle myślę o Tobie i o Malutkiej. I wierze że wszystko będzie dobrze!!!

Jak widzicie dziwczynki ja ciągle tu!!!!!
Wszystkim Wam kibicuje bardzo, szczególnie @bertha i @burczuś uściski dla Was
@iveo @magda1208 @roxie123 gratuluje, cieszę się bardzo z każdego dzidziolka jaki się tu rodzi!!
Pozdrawiam Was razem z moją Alą!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry