reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Nadzieja2018 potrzebowalabys sprawdzic hormony w 2-3 dc fsh, lh, prolaktyne. To najwazniejsze, choc sa inne. Warto sprawdzic, czy nie masz pcos. To tyle co udaje mi sie wymyslic. A przepraszam, ale ciezko mi to teraz przychodzi

@kasiula8878 moja szyjka bardzo dobrze trzymala. Nawet jak wody odeszly byla wciaz zamknieta. Nie mam dodatnich przeciwcial ana. To nie byla wina szyjki niestety. Nie wiem jak aps dziala na przedwczesnyvporod, ale juz wiem, ze moze miec wplyw. Tylko u mnie jedna ciaza pieknie poszla pomimo aps. Tak wiec lekarze nie wiedza czemu tak sie stalo
 
reklama
@Nadzieja2018 potrzebowalabys sprawdzic hormony w 2-3 dc fsh, lh, prolaktyne. To najwazniejsze, choc sa inne. Warto sprawdzic, czy nie masz pcos. To tyle co udaje mi sie wymyslic. A przepraszam, ale ciezko mi to teraz przychodzi

@kasiula8878 moja szyjka bardzo dobrze trzymala. Nawet jak wody odeszly byla wciaz zamknieta. Nie mam dodatnich przeciwcial ana. To nie byla wina szyjki niestety. Nie wiem jak aps dziala na przedwczesnyvporod, ale juz wiem, ze moze miec wplyw. Tylko u mnie jedna ciaza pieknie poszla pomimo aps. Tak wiec lekarze nie wiedza czemu tak sie stalo
A jakie brałas leki? Które przeciwciala u ciebie są dodatnie kardiolipnowe betaglikoproteinowe? Nie miałaś Infekcji?
 
@kasiula8878 nie mialam ifekcji. Posiewy sa czyste. Bralam tylko letrox, witaminy, clexane 0,6, przy krwawieniu cyklonamine, jak odchodzil czop sluzowy dostalam luteine. A przeciwciala mam ok, tylko te przeciw fosfatydyloserynie mam dodatnie w klasie igm
 
Hej Dziewczyny,
podczytuję Was, ale niestety w pędzie... :(

@Destino @marshia
Mam nadzieję, że u Was wkrótce "wyjdzie słońce" i będzie tylko lepiej. Ściskam mocno aby wszystko się poukładało...

Dziewczyny,
Czy znajdzie się dobra duszyczka, która ma do odstąpienia termin u dr Paśnika albo w Łodzi albo w Warszawie? Moja koleżanka potrzebuje :(
Nadzieja, ja mam wizyte u Paśnika w Warszawie 12. stycznia i być może będę rezygnowac, ale dowiem sie pod koniec przyszłego tygodnia..
 
@Zzzzzz nie nie karmilam juz malego. Nawet juz mleka nie sciagalam. Niestety nie ma sie do czego doczepic

Dziewczynki dzis Mikolaj. Nam tez przyniosl prezent. Co prawda dzis Helence musza przetoczyc krew. Jednak gwiazdeczka oddycha na cepapie. To znaczy odlaczyli ja od respiratora. Oddycha sama ze wspomaganiem tlenu. Narazie sobie radzi.
 
reklama
@Zzzzzz nie nie karmilam juz malego. Nawet juz mleka nie sciagalam. Niestety nie ma sie do czego doczepic

Dziewczynki dzis Mikolaj. Nam tez przyniosl prezent. Co prawda dzis Helence musza przetoczyc krew. Jednak gwiazdeczka oddycha na cepapie. To znaczy odlaczyli ja od respiratora. Oddycha sama ze wspomaganiem tlenu. Narazie sobie radzi.
@Destino czlowiek chciałby zrozumiec.. znalezc przyczyne.. ale czesto sie nie da :(

Helenka jest silna ! Pokaze Wam jeszcze ! ;) buziaki dla Was i duzo sily.
 
Do góry