reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kiciula mi accofil domacicznie zablokował 2 razy pod rząd owulację (cykle naturalne), a endo było woelkoscią takie jak bez accofilu i tak się zakończyła moja przygoda z acco.

Jestem na krzywej. Rano w domu na accuchek glukoza 83, w labie po ok godzinie z hakiem 95 (!) masakra - juz jestem przerażona wynikiem jaki wyjdzie :( cukrzyca wypisz-wymaluj :( A Majka poczuła to 100% cukru w cukrze i normalnie mi zaraz dziurę w brzuchu wybije ;) a tak w ogole cytrynówka daje radę, normalnie da się to wypić, w przeciwieństwie do zwykłej :)
 
reklama
@marshia dzieci lubią cukier :D musisz wytrzymać. Ja sobie nie wyobrażam tego badania bo tyle bez jedzenia to ja nie daje rano rady...

@marzycielka81 biorę kochana napisze na priv adres pokryje wszelkie koszty i oczywiście za lek zapłacę. Nie spieszy mi się jakoś bardzo więc kiedy będziesz miała czas to wyślesz!

@roki_1991 Ja nie lekarz ale wyniki masz super nawet attp i d-dimery także luz na osi.Jedz czekoladę w spokoju :)

Też właśnie myślę że wyniki super i dlatego trochę mi ulżyło :) choć jutro wizyta więc sama rozumiesz co czuje w tej swojej głupiej głowie.....
 
Dziewczyny mam wynik antyXA.
Biorę 1x0,6 na razie. Jak rozumieć ten wynik zanim dotrę do Banacha, który mi to zlecił?
303C5948-9CA7-430F-904A-92CADB0A9BDC.jpeg
 

Załączniki

  • 303C5948-9CA7-430F-904A-92CADB0A9BDC.jpeg
    303C5948-9CA7-430F-904A-92CADB0A9BDC.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 579
Pierwszy raz widzę to badanie ale na zdrowy rozum ja to rozumiem tak że masz mieć zakres dawki między 0,5 a 1 tylko co oznacza" przy dwóch dawkach na dzień"

No właśnie mój rozumek tez tego nie ogarnia ;) Dobrze, ze jest to forum, bo za chwilę będę mądrzejsza i każdy „normals” powie: Dzisas, ale Ty masz łeb jak sklep ;)
 
Np kaman ;) która robiła antyXA?? :)
Krzywa nie zachwyca :( na czczo 86 - super. Zepsuty glukometr mieli, bo mi rano pokazało 83. I w takie wachnięcia mogę uwierzyc. Ale po godzinie...... No comments...... 201, a norma do 180 po obciążeniu glukozą. Po godzinie 89, wiec wraca idealnie (noema do 153).
Ale po godzinie swiadczy o cukrzycy :(
 
Np kaman ;) która robiła antyXA?? :)
Krzywa nie zachwyca :( na czczo 86 - super. Zepsuty glukometr mieli, bo mi rano pokazało 83. I w takie wachnięcia mogę uwierzyc. Ale po godzinie...... No comments...... 201, a norma do 180 po obciążeniu glukozą. Po godzinie 89, wiec wraca idealnie (noema do 153).
Ale po godzinie swiadczy o cukrzycy :(
Spokojnie, u mnie tez tylko wywalilo w kosmos po 1h
Dieta do opanowania
Ani razu nie przekroczylam 140 a w zasadzie moze z dwa razy mialam.max 130 i to po pizzy ktora sama robilam albo po lasagne domowej
Zazwyczaj do 110
Takze dasz rade ;) cukier trzeba mierzyc, zobaczyc co na Ciebie dziala a co nie i juz ;)
 
reklama
@Oczekujaca123 dzieki. Ja mierze glukometrem 4xdziennie. Na czczo, po śniadaniu, obiedzie i kolacji. I po jedzeniu raptem kilka razy od ponad 2 mies przekroczyłam normy. Dziś po śniadaniu 102,’ po obiedzie 111. Także po zbilansowanym jedzeniu jest ok. Ta masakra nastąpiła w 1 h po samej glukozie :(
Chociaż 120 pare, a czasem i 130 się trafia. No ale póki norma, to norma :) przynajmniej po jedzeniu. Zobaczymy co powie lekarz, a nawet 3 ;) (2 ginow i diabetolog)
 
Ostatnia edycja:
Do góry