reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Chodzi mi o zacytowanie kilku osob. Z aplikacji w telefonie
Ja klikam.odpowiedz, oznaczam osobe do ktorej jest o chcac wyjsc z odpowiedzi klikam zapisz jak pyta czy chce odrzuc modyfikacje postu, potem przy kazdej kolejnej osobie, ktorek chce odpowiedzieć robie tak samo (caly czas zapisujac i odtwarzajac zapisana wczensiek tresc)
 
@Oczekujaca123 Kciuki za wizytę będzie dobrze!

@burczuś jak bierze się metę powinno się badać cukier bo może bardzo spadać wczoraj @Marthi napisała że mogę iść do apteki poszłam do tej gdzie kupujemy metę i zapytałam czy to prawda i czy mogę dostać glukometr Pani powiedziała że tak że to prawda Tylko muszę zapłacić za paski 100% jeśli nie mam skierowania od lekarza nie miałam więc 100 pasków wyszło mnie 35 zł będę mierzyć cukier na czczo i po obiedzie tak mówiła mi Endo. Więc możesz też sobie iść i poprosić jeśli bierzesz gluko czy metformax .

@marzycielka81 dajesz odpowiedź na dole i piszesz jak chcesz na kolejną odpisać znów to samo ja piszę tylko z tel.
 
Cześć Dziewczyny!

9 września w 20tc straciłam mojego synka. Porobiłam dużo badań i z żadnych nic złego nie wyszło.

Lekarz od grudnia daje nam zielone światło na starania. Niepokoi mnie jednak fakt, że teraz mam tak, ze dokładnie na 7 dni przed okresem dostaje brązowych plamień + pobolewa mnie okresowo brzuch.

Zrobiłam sobie w tym miesiącu progesteron 6 dnia po owu (celowałam w 7, ale coś mi się w tych moich obserwacjach pomieszało [emoji6]) i wyszedł 18.95 ng/ml przy normie laboratoryjnej fazy lutealnej 1.83 - 23.9 ng/ml.

Miała któraś z Was może taki objaw? Wiecie co to może być? Przed ciążą brałam duphaston bo miałam niski progesteron, ale teraz wygląda ok...

Jak myślicie?
 
@Oczekujaca123 i @Porzeczka1234 - o glukometrze w aptece to chyba też ktoś inny pisał, niż ja, albo już nie pamiętam;D
Obstawiałam @Oczekujaca123, ale widzę, że to jednak nie Ona;p No, ale mniejsza - najważniejsze, że się udało załatwić ;)
Ja muszę wynaleźć sobie jakieś dojście do pasków na NFZ bo te są cholernie drogie, a kończa się w mgnieniu oka! :p
Porzeczka - masz mierzyć 1h po obiedzie? Czy 2h po? Pamiętaj kochana, żebyś w trakcie nie popijała kawki albo herbatki bo to mocno zaburza wyniki :/
Ja się parę razy tak wystraszyłam bo miałam ponad normę i się okazało, że to od paru łyczków kawki czy herbatki. Bo jak jadłam to samo bez popijania to cukier miodzio, piękny!

@marzycielka81 - ja nie widzę żadnych zmian na forum :p

@Edison - Współczuję straty... :( no i witaj na naszym forum, szkoda, że w takich okolicznościach... Czy wiesz co było powodem utraty dzidziusia? Badałaś krzepliwość, mutacje typu PAI / MTHFR itd? Kurcze, z tym progesteronem to różnie bywa w każdym cyklu, tak naprawdę... Według mnie powinnaś sobie go zbadać na początku cyklu (najlepiej w 3 dc) i potem oznaczyć najlepiej w 7, 9 i 11 dniu po owulacji. Wtedy będziesz miała obraz czy rośnie prawidłowo, czy spada czy co jest grane. Najlepiej badać od rana, na czczo. A prolaktyna i reszta hormonów w normie? Badałaś LH i FSH, obliczając ich stosunek?
 
@ Marthi - dzięki za szybką odpowiedź. Ok, to w tym cyklu sprawdzę ten progesteron tak, jak rozpisałaś i sprawdzę jeszcze ten LH do FSH. Tę prolaktynę też może w takim razie jeszcze zrobię.

Ech, ciągle coś.
 
@Oczekujaca123 i @Porzeczka1234 - o glukometrze w aptece to chyba też ktoś inny pisał, niż ja, albo już nie pamiętam;D
Obstawiałam @Oczekujaca123, ale widzę, że to jednak nie Ona;p No, ale mniejsza - najważniejsze, że się udało załatwić ;)
Ja muszę wynaleźć sobie jakieś dojście do pasków na NFZ bo te są cholernie drogie, a kończa się w mgnieniu oka! :p
Porzeczka - masz mierzyć 1h po obiedzie? Czy 2h po? Pamiętaj kochana, żebyś w trakcie nie popijała kawki albo herbatki bo to mocno zaburza wyniki :/
Ja się parę razy tak wystraszyłam bo miałam ponad normę i się okazało, że to od paru łyczków kawki czy herbatki. Bo jak jadłam to samo bez popijania to cukier miodzio, piękny!

@marzycielka81 - ja nie widzę żadnych zmian na forum :p

@Edison - Współczuję straty... :( no i witaj na naszym forum, szkoda, że w takich okolicznościach... Czy wiesz co było powodem utraty dzidziusia? Badałaś krzepliwość, mutacje typu PAI / MTHFR itd? Kurcze, z tym progesteronem to różnie bywa w każdym cyklu, tak naprawdę... Według mnie powinnaś sobie go zbadać na początku cyklu (najlepiej w 3 dc) i potem oznaczyć najlepiej w 7, 9 i 11 dniu po owulacji. Wtedy będziesz miała obraz czy rośnie prawidłowo, czy spada czy co jest grane. Najlepiej badać od rana, na czczo. A prolaktyna i reszta hormonów w normie? Badałaś LH i FSH, obliczając ich stosunek?
Kochana 2 h po obiedzie dziękuję za informację o kawce bo dziś właśnie zjadłam popijam kawę mierzę cukier a tam 153 także też trochę w panice ale pewnie kawa mi pomogła . W ogóle po jedzeniu nic nie pić?

Oj dobrze , że was mam !
 
reklama
Do góry