reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Proponuję zgłębić też diagnostykę partnera. Zawsze jest pełne skupienie na nas,a może być zła fragmentacja dna plemnika i to też doprowadza do poronień. Głowa do góry. Wiem,ze Ci ciężko, w końcu każda z nas to przechodziła...ale poradzimy,doradzimy i będzie okej.
Skoro jesteś z okolic Łodzi to zainteresuj się dr Paśnikiem lub Malinowskim. Immunoodzy. Oni przeprowadzą Ci badania. Nie będzie tanio...ale warto zanim spróbujesz ponownie.
Właśnie dostałam skierowanie na immunologię i genetykę , chociaż doktorka u której wczoraj byłam stwierdziła że stawialaby na immunologię . Przed kolejną próbą napewno zrobimy wszystkie badania żeby dowiedzieć się co się dzieje
 
reklama
@Gabiś ekstra dziewczyny [emoji7] zdecydowanie za szybko dzieci rosna [emoji6]

@Oczekujaca123 bedzie dobrze, kariitypy niezwykle rzadko zle wychodza [emoji110][emoji110][emoji110]

@asiakkk94 duzo seksu i gorace kapiele, ale to nie zawsze dziala. Po prostu beta musi zaczac spadac
U mnie w tamtym tygodniu zaczęła już spadać , zaczęły znikać objawy ciąży
 
@iveo super kochana cieszę się ❤❤❤❤❤

@asiakkk94 Przykro mi z powodu strat ja bym koniwcznie zrobiła badania tym bardziej ze serduszka nie bylo w żadnej ciąży .Popieram dziewczyny poszlabym do Malinowskiego albo Paśnika

@Gabiś A ja cię pamiętam i Blankę też ❤❤. I ja urodziłam coreczkę Zosię. Sliczne te twoje skarby

@Marthi kochana dziękuję za info. poszłam dziś do apteki gdzie kupuje metformax i mówię że chciałam glukometr Pani coś kręciła ale dała mi za paski 100 zapłaciłem 35 zł bo jakąś promocja dziękuję za informację. Mój glukometr lepszy niż ojca nawet i jutro załatwi sobie paski na nfz i też go wyślę po ten glukometr :).
 
@Porzeczka1234 a o co chodzi z tym glukometrem??
@asiakkk94 mąż niech bada się już. Bo jakby co, to musi się leczyć około 3 miesięcy. więc do dzieła. zapisz go na szczegółowe badanie nasienia. A Ty też już czytaj lub pytaj o malinowskiego lub Paśnika. Zawsze toi zajmiesz już czymś swoje myśli.
 
Dziewczynki żadna tajemnica Mateuszek już na od świecie wczoraj o 9. [emoji4] Jak się ogarnę coś więcej napiszę i fotkę na zamknięty

Bravo [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Niech rośnie zdrowo [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
A ty kochana odpoczywaj po porodzie [emoji8]
 
reklama
Do góry