reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Staram się trzymać i mam nadzieję że tym razem poronienie ruszy samo bo najgorsze to ten pobyt w szpitalu , ten wzrok ludzi....
Kochana znam to wszystko od podszewki ja jestem po 4 stratach i nie pisze tego poto zeby Ci poprawić samopoczucie tyko bardzo Ci współczuje i wiem jak to jest mysle o Tobie ✊
 
reklama
@asiakkk94 witaj. Przykro mi z powodu strat...
Na NFZ na pewno należy Ci się teraz wizyta u genetyka i badanie kariotypów. Część badań zwykły gin też może dać na NFZ,ale jednak większość badań jest niestety płatna. Napisz nam,czy masz już dziecko,co było w przypadku poprzednich poronień? Biło serce,było puste jajo?
Nie mam dzieci , pierwsza była pusta a teraz te dwie zatrzymały się na 6-7 tygodniu i nie było akcji serca w żadnym przypadku
 
Nie mam dzieci , pierwsza była pusta a teraz te dwie zatrzymały się na 6-7 tygodniu i nie było akcji serca w żadnym przypadku
Proponuję zgłębić też diagnostykę partnera. Zawsze jest pełne skupienie na nas,a może być zła fragmentacja dna plemnika i to też doprowadza do poronień. Głowa do góry. Wiem,ze Ci ciężko, w końcu każda z nas to przechodziła...ale poradzimy,doradzimy i będzie okej.
Skoro jesteś z okolic Łodzi to zainteresuj się dr Paśnikiem lub Malinowskim. Immunoodzy. Oni przeprowadzą Ci badania. Nie będzie tanio...ale warto zanim spróbujesz ponownie.
 
reklama
Do góry