reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzień dobry:)
@Marthi super foty.a u mnie...3 dni bez tv,bez neta. Było extra.pogoda wymarzona. Tatry są cudowne. Doczytałam Was ale nie jestem w stanie się odnieść...
Dziękuję za fotki na zamkniętym;* @marshia ,@Destino ,@smerfik88 :*
@Auri_a @bertha @marshia u mnie też śliwowica czeka;)
@Hope24 zaciskam kciuki.
Miłego wolnego dnia!
@marthi gdzies mi umknely Twoje zdjęcia, zazdroszczam wypadu. Pięknie [emoji7]
@burczus Tobie tez zazdraszczam. Moje jedyne wypady ostatnio to wypad do wc i kuchni z kanapy [emoji14]
 
reklama
@oczekujaca dzieki. Mam w planie zapisac sie do dietetyka. Ginekolog przepisal mi glucopage mimo ze diabetolog powiedziala, ze dieta starczy. Kazala podjac decyzje ginekologowi ze wzgledu na in vitro a co z mierzeniem cukru. Jak dostaje te lek to paski do pomiaru tez? Na jakiej zasadzie to dziala?
 
@oczekujaca dzieki. Mam w planie zapisac sie do dietetyka. Ginekolog przepisal mi glucopage mimo ze diabetolog powiedziala, ze dieta starczy. Kazala podjac decyzje ginekologowi ze wzgledu na in vitro a co z mierzeniem cukru. Jak dostaje te lek to paski do pomiaru tez? Na jakiej zasadzie to dziala?
Ja przy IO nawet glukometru nie dostalam..dopiero jak w ciazy cukier poszalal to diabetolog dala. Glucophage pomaga zajsc w ciaze. Lepsza jakos jajeczek podobno. Nie wiem czy to prawda, ale ja biore o zaszlam w 1szym cyklu i to podwójnie.
 
@roki_1991
Nie wiem co myslec... chyba pojade jutro na bete ... to bede wiedziala czy jest ok

Nie wiem czy jest sens robić betę. Tylko się będziesz stresować kochana. Mnie przynajmniej czekanie na wyniki stresowało okropnie. Także darowałam sobie. Zrobiłam jeden przyrost, był okej więc dałam spokój. A testem mówię ci, nie przejmuj się ;) ja zrobiłam tylko dlatego że nie miałam jak mężowi pokazać i powiedzieć o ciąży, więc wymyśliłam taki sposób :) i byłam w szoku że ta kreska nie jest taka mocna
 
@dzoasia - moj glukometr maz kupił „tak se” z jakis rok temu. Mam firmy... Accu cos tam, paski Accu Check. :) płatne. Paski tak jak Marshia napisała Ok 38 zł za 50 szt :/

@marzycielka81 - a czego zazdrościsz kcohana?;*

@burczuś - super, ze odpoczelas i nagrałaś sil!!![emoji173]️

@Oczekujaca123 - dodałam z 2-3 fotki pare stron wczesniej[emoji6]

@Hope24 - ja na Twoim miejscu chyba dałabym sobie spokoj z tym ponownym sprawdzaniem bety... Szczerze mowiac to co ma byc to i tak bedzie, a czekanie na kolejny wynik bety to kolejny stres... Ja miałam zawsze super przyrosty i żadna ciaza sie nie utrzymała wiec beta nie jest żadnym wyznacznikiem bo nawet przy wadzie legalnej przyrosty miałam Ok, tak samo przy biochemicznej 4 przyrosty były ok, beta zaczela spadac dopiero po krwawieniu... Nie chce oczywiscie straszyć ani nic z tych rzeczy, ale ze swojego pkt widzenia i nie tylko, moge powiedziec, ze beta nie jest jedynym wyznacznikiem... Super, ze jest przyrost i tego sie trzymaj. Teraz byle do usg i tak naprawde usg prawde powie :) Odpoczywaj jak Cię brzuszek pobolewa, to tez objaw ciazy. Zwolnij tempo, miej czas na siebie i bedzie wszystko Ok :)
 
@dzoasia - moj glukometr maz kupił „tak se” z jakis rok temu. Mam firmy... Accu cos tam, paski Accu Check. :) płatne. Paski tak jak Marshia napisała Ok 38 zł za 50 szt :/

@marzycielka81 - a czego zazdrościsz kcohana?;*

@burczuś - super, ze odpoczelas i nagrałaś sil!!![emoji173]️

@Oczekujaca123 - dodałam z 2-3 fotki pare stron wczesniej[emoji6]

@Hope24 - ja na Twoim miejscu chyba dałabym sobie spokoj z tym ponownym sprawdzaniem bety... Szczerze mowiac to co ma byc to i tak bedzie, a czekanie na kolejny wynik bety to kolejny stres... Ja miałam zawsze super przyrosty i żadna ciaza sie nie utrzymała wiec beta nie jest żadnym wyznacznikiem bo nawet przy wadzie legalnej przyrosty miałam Ok, tak samo przy biochemicznej 4 przyrosty były ok, beta zaczela spadac dopiero po krwawieniu... Nie chce oczywiscie straszyć ani nic z tych rzeczy, ale ze swojego pkt widzenia i nie tylko, moge powiedziec, ze beta nie jest jedynym wyznacznikiem... Super, ze jest przyrost i tego sie trzymaj. Teraz byle do usg i tak naprawde usg prawde powie :) Odpoczywaj jak Cię brzuszek pobolewa, to tez objaw ciazy. Zwolnij tempo, miej czas na siebie i bedzie wszystko Ok :)
Wiem wiem teraz juz widzialam [emoji14] czasem mi sie strony gubia ;p
 
@roki_1991 i @Marthi

Macie racje nie zrobie jednak bety... co ma byc to bedzie... usg sie strasznie boje co lekarz powie.... juz dwa razy uslyszalam zla wiadomosc podczas usg takze za kazdym razem to taki stres....

Dziekuje Wam za wsparcie:*
 
@Hope24 rozumiem cię doskonale... Też miałam dwa poronienia zatrzymane, też dopiero na usg się dowiadywalam. Znam ten stres przed każdą wizytą. Ale trzymam kciuki żeby było tym razem okej :)
 
reklama
@roki_1991
Jade 23 do lekarza bo do 25 mam zastrzyki clexane, nie wiem czy zrobi mi usg bo 27 mialam dopiero jechac na usg... stres bedzie jak nie wiem... a jak.u Ciebie? Tez bralas clexane?
 
Do góry