reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia ja się śmieje że od początku czymś żyje najpierw oby było serduszko , później pierwsze prenatalne , potem żeby zszedł krwiak , potem żeby się podniosło łożysko , potem polowkowe , potem czy się rusza , teraz byle do 30 tc , później do 34 A później to oby cały i zdrowy przyszedł na świat.... chyba co miesiąc jakiś cel ;)
 
reklama
@smerfik88 to piona ;) miałam i mam to samo - oprócz krwiaka ;)
@Hope24 ja tez bym już bety nie badała. Więcej powie usg, nawet wcześniejsze, czy jest prawidłowy pęcherzyk, ciałko zoltkowe, zarodek.
@Marthi ja tez nie widziakam fot :/, Mize edytowałas post i dorzuciłaś później? Jyz się cofam i oglądam :).
 
@Hope24 - nie jedna z nas tu usłyszała złe wiadomosci na usg... wiem, ze to strasznie stresujące badanie, sama miałam dosłownie sraczke przed każda wizyta usg w ciazy i rozumiem ten cholerny strach, ale niestety - taka kolej rzeczy... Trzymam ogromnie kciuki! [emoji8] Dobry przyrost bety to piekny krok do przodu, teraz tylko masę cierpliwości, spokoju i wiary zycze. I z jednej strony zazdroszczam, a z drugiej nie - bo mnie ten stres tez paraliżował zawsze przed usg... trzymaj sie cieplo[emoji8]

@marshia - tak, pierwotnie sie nie dodały, ale w kolejnych postach juz tak. [emoji6]
 
@smerfik88 jest dokładnie w punkt jak piszesz [emoji4]
@Marthi zdjęcia rzeczywiście super aż mi się wyjazd zamarzył
Czemu Ty będziesz miała ta laparo?

W HSG miesiąc temu wyszła mi częściowa przegroda... dla świetego spokoju wolę ją usunąć. Tak tez polecają lekarze. U mnie możliwe, ze każda ciaza zakończyła sie z innego powodu wiec przed czwarta próba wole wszystko „wyprostowac”... Oby na dobre mi to wyszło...
 
@roki_1991
Jade 23 do lekarza bo do 25 mam zastrzyki clexane, nie wiem czy zrobi mi usg bo 27 mialam dopiero jechac na usg... stres bedzie jak nie wiem... a jak.u Ciebie? Tez bralas clexane?

Ja biorę neoparin też od pozytywnego testu. Ale dawkę niestety tylko 0.4. Jutro idę zrobić aptt i ddimery żeby sprawdzić czy się sprawdza jeszcze ta dawka. Stres przed każdym usg niestety taki będzie. U mnie 16tc i dalej taki sam stres....
 
Ja biorę neoparin też od pozytywnego testu. Ale dawkę niestety tylko 0.4. Jutro idę zrobić aptt i ddimery żeby sprawdzić czy się sprawdza jeszcze ta dawka. Stres przed każdym usg niestety taki będzie. U mnie 16tc i dalej taki sam stres....

Roki, a badalas juz anty Xa? Moze zbadaj to wlasnie. Anty X jako jedyne badanie w 100% daje odpowiedz czy dawka heparyny jest odpowiednia. Badanie anty Xa robi sie po 4h od podania heparyny. Poczytaj o tym.
 
reklama
Do góry