reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Gdyby ktoras z Was chciala sprzedac heparyne 60, encorton 10, duphaston, luteine 100... Prosze dajcie znac tutaj albo priv. Od nowego cyklu ruszamy.

Przepraszam, ze tylko tak z prywatnie, ale od ponad miesiac a walczymy z chorobskami I Wiktor ma teraz zapalenie ucha.

Trzymajcie sie brzuchatki, staraczki, walczace I te watpiace [emoji173]️[emoji8].
 
reklama
Dziewczyny, jaki polecacie monitor oddechu?
Ja mam Snuzę, kupiłam dlatego, że urodził mi się wcześniak z bezdechami. Model wybrałam, bo wiedziałam, że dziecko będzie leżało w różnych miejscach. W szpitalu mieli płytkowe Babysense 2 - stary model, teraz jest już siódma generacja sprzedawana w różnych konfiguracjach, m.in. z elektroniczna nianią.
 
@nafoczka duzo zdrowia.

@olaa90 sliczny maluch

@JoannaRak przytulam

Bylam wczoraj na krzywej. Zbieram sie z podlogi. Nie wiem co robic z transferem, ktory mial byc w listopadzie poniewaz wychodzi na to, ze cukry do kitu. Najbardziej przeraza mnie dieta nie wiem jak ja to wszystko ogarne :-(
Ogarniesz. Ja mam IO, teraz doszla cukryca ciazowa, a no i nie jem mięs. Wiec to dopiero wyzwanie. Dasz rade, trzeba silnej woli, na poczatku wystarcza drobne zmiany. Maka zwykla na pełnoziarnista, cukier na ewentualnie ksylitol- choc lepiej bez itp. Jak Ci te cukry wyszly ?
 
Ogarniesz. Ja mam IO, teraz doszla cukryca ciazowa, a no i nie jem mięs. Wiec to dopiero wyzwanie. Dasz rade, trzeba silnej woli, na poczatku wystarcza drobne zmiany. Maka zwykla na pełnoziarnista, cukier na ewentualnie ksylitol- choc lepiej bez itp. Jak Ci te cukry wyszly ?
@Oczekujaca123 ponizej masz moje cukry. Mam juz jakies ksiazki o io ale te przepisy tam calkiem odbiegaja od tego co jem
2018_11_10_16.35.00.jpg
 

Załączniki

  • 2018_11_10_16.35.00.jpg
    2018_11_10_16.35.00.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 413
@Oczekujaca123 ponizej masz moje cukry. Mam juz jakies ksiazki o io ale te przepisy tam calkiem odbiegaja od tego co jemZobacz załącznik 915476
Wg mnie bardzo duzej IO nie masz, ja mam duzo gorsze wyniki. Cukier na czczo wysoki, sprobuj jesc pozniej pelnowartosciowa kolacje, u mnie zadzialalo i cukry na czczo poki co sie uspokoiły. Moim zdaniem skoro cukier Ci spada, a nie rosnie nie mozesz jesc rzadziej niz 2.5-3h bo wpadniesz w hiepoglikemie i będziesz sie zle czula :(
A co jesz? Bo czasem sie wydaje , ze ciężko to zamienic na rzeczy dozwolone a po glebszej analozie sie da ;)
Przepisy przepisami, czasem sa wyszukane, zmienic trzeba wszystko, a u Ciebiw moze wystarczy pewne nawyki zmienic
 
@marshia na taką okazję nawet warto tyle czekać :D może nawet przyjadę do Wro wtedy znowu :D ♡♡♡ może uda się opić czyjeś narodziny w tym czasie ♡♡♡ @bertha @burczuś ♡♡♡

@Auri_a @bertha @burczuś jutro rocznica naszego spotkania we wro :). Ja śliwowicy ciagle nie odpaliłam, odpalę za około rok ;) Jak skończę karmić :)Wtedy @Auri_a my wirtualnie się stukniemy kieliszkiem, bo laski na bank będą w ciąży :) Trzymam za to kciuki niezmiennie

:* a ja jeszcze mam przecież dodatkowa butelkę która miałyśmy wypić razem jak już wszystkie urodzimy :):)
 
@Oczekujaca123 napiszesz mi co jesz na te kolację? U mojego ojca cukrzyca zdiagnozowano po posiłkach cukier w miarę ale na czczo bardzo wysoki 200 bo dziś 1 doba z tabletkami 170 co powinien jeść na kolację . Diety się trzyma musi dużo schudnąć niby nie waży nie wiadomo ile 95 i 180 cm wzrostu ale 15 kg ma zrzucić diabetyk się nie należy bo nie bierze insuliny z ledwością wysępiłam glukometr kłucąc się z lekarzem oczywiście!
 
reklama
@Oczekujaca123 napiszesz mi co jesz na te kolację? U mojego ojca cukrzyca zdiagnozowano po posiłkach cukier w miarę ale na czczo bardzo wysoki 200 bo dziś 1 doba z tabletkami 170 co powinien jeść na kolację . Diety się trzyma musi dużo schudnąć niby nie waży nie wiadomo ile 95 i 180 cm wzrostu ale 15 kg ma zrzucić diabetyk się nie należy bo nie bierze insuliny z ledwością wysępiłam glukometr kładąc się z lekarzem oczywiście!
?! Moja mama cukier na czczo miala 260 ! Od razu wyslana na krzywa cukrowa i od razu glukometr od rodzinnego i od diabetologa... na czczo 200 to cukrzyca, wiec jak sie diabetyk nie nalezy ? Mowisz o diabetologu? Bo nie wiem czy dobrze rozumiem....

Kolacje jem o 21 - ale wstaje o 7.30 i do 8 jem śniadanie. U mnie taka przerwa sie sprawdza. Jem zawsze kanapke z chleba pelnozoarnistego (tylko chleb , który sama upieke, albo chleb castello bio z lidla albo kromka 7 ziaren z biedronki - innych nie) i albo jem z jakas ryba (mysle ze jak ktos je szynki czy mieso to tez bedzie ok) albo z twarozkiem. Do tego pomidor albo ogorek. I przed samym snem pije troche wody z kiszonej kapusty i zakwasu z burakow
 
Do góry