reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 A dziękuję ja czuje się dobrze, czasami pobolewa jajnik Ale no mój maluszek sobie na nim siedzi albo go kopię.... encorton jak dobrze pamiętam zmniejszalam w skończonym 15 tc , czyli od 16 tc i stopniowo najpierw 10 mg i w 18 tc zeszłam na 5 mg i odłożyłam w 20 tc ...;)
 
reklama
@Bunia10 na poczatek odetchnij, odreaguj, wycisz emocje. Troche czasu bez myslenia o dziecku, staraniach, lekarzach i lekach tez jest potrzebny. Zbierz sily i energie, potem bedziesz myslec co dalej. To tez jest dobre rozwiazanie. Przytulam
 
Moj gin tez robił posiewy z szyjki w pierwszym trym, dopiero w wyzszej ciazy tylko z pochwy
No pewnie tak to jest ;) dzieki czuje sie pewniej ze nie tylko mi pobrali z szyjki [emoji14]

W kazdym razie bylam w laboratorium i bez problemu zrobili biocenoze(czystosc) pochwy, a jesli wyjdzie cos nie tak yo wtedy polozna powiedziala , ze robi sie te dokladniejsze wymazy na bakterie czy grzyby z antybiogramem, ze na wyniki biocenozy bedzie napisane co dalej zalecaja. Wyniki bede miala max do 7 dni, ale mowila ze do piątku raczej beda to wtedy pokaze na wizycie u gin.
Zrobilam tez prawowirus i listerioza, ale to ok 3 tyg sie czeka :(
Crp mam 2 wiec jest ok ;)
Morfologia ok,
Glukoza o dziwo 80 na czczo ! Wiec ja juz nie wiem gdzie ja ta cukrzyce mam... mialam chyba killa dni. No ale dobrze, ze dieta dziala.
W moczu wyszly pojedyncze bakterie, na wyniki posiewu musze czekac. A dopiero co mocz byl czysty. Mam nadzieje, ze nic tam nie wyjdzie...
@Destino jeszcze raz dzieki ;*
A jeszcze jedno pyt ddmiery badam po zastrzyku ? Przed ? Nie zbadalam dzis bo zrobilam zastrzyk przed wyjsciem a pani w laboratorium nie wiedziała...
 
@kasiula222 tak, ja byłam pacjentka dr Gawlika w poprzedniej utraconej ciąży. Gdzieś mu coś dzwoni bo on jako jedyny gin po 1 stracie zlecił mi badania i powiedział, ze nie ma czegos takiego jak przypadek. Zlecił mi hormonalne, tarczycy wraz z anty tpo i tg, ana1,toczeń układowy,mthfr, homocysteina,leiden, wymazy. Na mthfr zalecił prenatal uno i acard, mimo ze ciąża poszła w rozwoju dalej stanęła... ale dzięki niemu zbadałam zarodek w Poznaniu bo to on właśnie to zalecił, „naprawił” mi macice (usunął operacyjnie przegrodę). Ma bardzo dużo pacjentek bo ma specjalizacje onkolog, ginekolog i dodatkowo jest ordynatorem w Dębicy. Prowadzi ciąże na accofilu, sterydzie i clexane. Myśle, ze to jest ważne. Mimo, ze doktor Przybycien spośród 3 nazwisk polecanych lekarzy, która wczoraj mi wypisał wskazał tez Gawlika - ja na Twoim miejscu bym poczekała mimo wszystko na terminy u dr Przybycienia... ja tez bardzo długo czekałam na wizytę, a na sama ciąże od 1 wizyty u dr czekałam 7 ms... warto było!
Mój dzidziuś żyje i ma 2,5 centymetra... [emoji173]
Zobacz załącznik 915248
@olaa90 super ! ;* nudnej ciazy zycze ;) jak sie czujesz?
 
@marshia [emoji173][emoji173] p.s wyglądasz po prostu obłędnie! [emoji8]
@smerfik88 zapisuje screen-em, dziękuje :) @Oczekujaca123 dziekuje kochana! Ja ogólnie ok,a Ty? :) jak plamienia?
Plamien brak, do czwartku jeszcze troche brudzilam od wczoraj czysto.
Do wczoraj bralam tez te leki na krwawienie, wiec zobaczymy czy jak juz ich nie bede brala czy nadal będzie ok.
Bole mniejsze niz byly, ale niestety nadal sa :(
I tak to jakos leci. Kolejna wizyta w piatek, oby bez atrakcji do tego czasu.
A Ty pracujesz czy na l4?
 
reklama
Do góry