reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja Gawlika nie znam bardziej @olaa90 ale fakt z opinii to on sie musi duzo nauczyc jeszcze .
Przybycien jak dziewczyny pisza wysyla na zabiegi do niego .
Jurek mimo terminow odległych to spec i warto poczekać niz pchac sie w kolejnego " znawce " takie moje zdanie tez
 
reklama
Cześć, napisałam do Was kilka tygodni temu i obiecałam sobie że zrobię to ponownie po jakimś czasie. Jestem aktualnie w 23tc, biorę neoparin 0,4. Encorton, acard i luteinę odstawiłam w 20tyg. Po badaniach wyszło jedynie że mam mutacje Pai-1 homozygota oraz podwyższone komórki nk. Wcześniej 3 poronienia na etapie 7/8tydzień bez leków. Miałam badania hormonów, pakiet antyfosfolipidowy, pakiet na trombofilię, nasze kariotypy, nasienie męża. Wcześniej brałam kilka wlewów z intralipidu ale lekarka zdecydowała że w trakcie starań lecimy na acard heparyna encorton i luteina. Staramy się od 3lat. Boje się każdego dnia, maluszek kopie właśnie i to mnie trochę uspokaja. Boję się robić zakupy wyprawki, często panikuje, myślałam że ten stres odpuści z każdym tygodniem ale niestety nie. Ale musi być teraz dobrze, musi!!! Trzymam za wszystkie z Was kciuki :) dzielne dziewczyny!
Pozytywne myślenie jest bardzo potrzebne a to ze sie ciogle jest stres zrozumiałe po przejściach jaka dawkę Encorton przyjmowałas ??szukam lekarza sama nie wiem co robic
 
@kampina ten strach nie odpuszcza, a im wyzsza ciaza tym trudniej. Ten strach jednak daje sie ujarzmic. A skoro wierzysz, ze bedzie dobrze, to odwaznie kompletuj wyprawke. Troche oderwiesz mysli od ciazy i zaczniesz sie w koncu nia odrobine cieszyc. Radosc jest wskazana. Mysle, ze juz czas, by coraz czesciej u ciebie goscila. To nie znaczy, ze przestaniesz sie martwic, czy byc mniej uwazna. Jednak mozesz, a nawet powinnas celebrowac ten czas. A ogladanie rzeczy choc na necie i wybieranie sprawi tez, ze czas bedzie szybciej lecial.
U mnie tez 23tc. Druga ciaza mozliwe, ze zakonczona sukcesem, zobaczymy. Nie jest latwiej, ale mimo trudnosci nie narzekam i ciesze sie najczesciej jak sie da.

Dziękuje :) staram się, ale na większe zakupy jeszcze nie potrafię się odważyć. Małe ciuszki cieszą i póki co takie zakupy robię. Strach jest silny, ale wiara że się uda jest większa.
 
@kampina to dobrze, ze wiara wieksza. Nic na sile. Dlatego napisalam, bys poogladala najpierw. To tez cieszy. Mozesz pomyslec juz nad kacikiem czy pokojem jak bys chciala urzadzic. Juz raczej wiesz czy corcia, czy synek. Mozesz pomyslec nad imieniem. Poczytaj opinie o wozkach, to choc na jakas marke postawisz, kupowac jeszcze nie musisz. Jest sporo drobiazgow. O wszystkim mozesz myslec. Nie musisz kupowac. Mozesz pogadac do maluszka, opowiadac mu wszystko, spiewac kolysanki, poczytac ksiazeczke. Mozesz wybrac pozytywke, przy ktorej bedzie zasypiac. Warto kupic ja wczesniej i puszczac by maluszek sie przyzwyczajal do niej. Znajomy dzwiek po porodzie pomaga mu sie wyciszac. Jest duzo rzeczy, ktore mozesz robic... nawet pisac tu czesciej jesli ci pomaga
 
@iveo ale jesteś bliziutko ♥️ Ale stres rozumiem :/.
@JoannaRak ilu dniowe szkraby transportowałaś? Ten 6 dpt to jak ile w tej sytuacji po owu? Może chociaż iskierka nadziei?
@kampina ja jestem 24+4. Wczesniej 5 strat. Od mniej więcej tygodnia kompletuję wyprawkę. Czy zacznę teraz czy za 5 tygodni - stres będzie identyczny. Bo do ostatniego dnia może się cos stać. Idąc tym tropem nic nie powinnam mieć do końca. A oglądanie i zamawianie sprawia mi chyba nakwiększą przyjemność w życiu i kompletnie nie skupiam się wtedy na martwieniu się tylko na przyjemnościach :) Polecam :) za 10 tygodni Teoj stres będzie niby mniejszy i będziesz mogła kupować? ;)
 
@kampina to dobrze, ze wiara wieksza. Nic na sile. Dlatego napisalam, bys poogladala najpierw. To tez cieszy. Mozesz pomyslec juz nad kacikiem czy pokojem jak bys chciala urzadzic. Juz raczej wiesz czy corcia, czy synek. Mozesz pomyslec nad imieniem. Poczytaj opinie o wozkach, to choc na jakas marke postawisz, kupowac jeszcze nie musisz. Jest sporo drobiazgow. O wszystkim mozesz myslec. Nie musisz kupowac. Mozesz pogadac do maluszka, opowiadac mu wszystko, spiewac kolysanki, poczytac ksiazeczke. Mozesz wybrac pozytywke, przy ktorej bedzie zasypiac. Warto kupic ja wczesniej i puszczac by maluszek sie przyzwyczajal do niej. Znajomy dzwiek po porodzie pomaga mu sie wyciszac. Jest duzo rzeczy, ktore mozesz robic... nawet pisac tu czesciej jesli ci pomaga

Spodziewamy się córeczki, ukochana królewna mamy i taty. Często rozmawiamy, śpiewamy, snujemy plany na przyszłość.
Przeglądam, podczytuje i póki co nieśmiało koduje informacje. To takie progi znane i Wam. Czekanie na wynik bety, na serduszko, na prenatalne, na kopniaczki...
Wszystko jest dobrze i ta myśl mnie uspokaja.
 
reklama
@iveo ale jesteś bliziutko [emoji813]️ Ale stres rozumiem :/.
@JoannaRak ilu dniowe szkraby transportowałaś? Ten 6 dpt to jak ile w tej sytuacji po owu? Może chociaż iskierka nadziei?
@kampina ja jestem 24+4. Wczesniej 5 strat. Od mniej więcej tygodnia kompletuję wyprawkę. Czy zacznę teraz czy za 5 tygodni - stres będzie identyczny. Bo do ostatniego dnia może się cos stać. Idąc tym tropem nic nie powinnam mieć do końca. A oglądanie i zamawianie sprawia mi chyba nakwiększą przyjemność w życiu i kompletnie nie skupiam się wtedy na martwieniu się tylko na przyjemnościach :) Polecam :) za 10 tygodni Teoj stres będzie niby mniejszy i będziesz mogła kupować? ;)

U mnie 23+4 :)
To nie jest tak że nie sprawia mi to frajdy, sprawia ogromną. Muszę jednak odpędzić strach, czuje że nadejdzie ten moment i ruszę zaraz w wir przygotowań:)
 
Do góry