reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia nikt Cie nie zmusi byś uczciwie przystopowała. Ale sama widzisz, że szyjka się szybko skraca. z troski Ci to piszę- praca to tylko praca. a dziecko...to aż dziecko. kurde zaczynam być zła na Ciebie. serio serio! Napisałabym pare słów więcej...ale się przymknę już...
 
reklama
@marshia na swoim przykladzie ostrzegam Cie z dobrego serca. Wszystko super, ciaza idealna.. badania idealne.. nie pracowałam ale ciagle jakies spacery, wyjazdy tu na wies tu nad jezioro itp itd. Dbalam.o siebie a mimo to szyjka w kilka chwil sie rozwalila. Uwierz mi rodzic swoje dziecko wiedzac, ze nie przezyje to dramat. Mnie nikt nie ostrzegł. Nie badz na nas zla. Fajnie , e masz duzo energi, ze dobrze sie czujesz. Ale odpocznij. Wiem po sobie...
 
A dziewczyny ktoras z Was dawała lub daje heparyne do uda ? Bo ja już schodzę z brzuszka że wzgl na to że jest spory i napięty i ciężko mi się już wbija.... I nie wiem gdzie mogę robić w która część uda ?
 
@smerfik88 w uda dawała @agatush jest nawet filmik. Malina mówi do konca w brzuch tylko ja daje tak po bokach lub na dole

Szyjka 3 cm nie jest wskazaniem do leżenia może być taka fizjologiczna do porodu.
Jeśli jednak na następnej wizycie będzie krótsza warto pomyśleć o pessar
 
@smerfik88 w uda dawała @agatush jest nawet filmik. Malina mówi do konca w brzuch tylko ja daje tak po bokach lub na dole

Szyjka 3 cm nie jest wskazaniem do leżenia może być taka fizjologiczna do porodu.
Jeśli jednak na następnej wizycie będzie krótsza warto pomyśleć o pessar
Owszem nie jest wskazaniem do lezenia , ale do oszczedzania sie na pewno i o to tu nam chodzi ;)
 
Czesc dziewczyny troche ponadrabialam i ostatnio czytam na biezaco @olaa90 aaaa gratuluje 3mam kciukasy za jak najmniej stresow <3 @marshia a ktory to juz tydzien? Jesli szyjka sie skraca to faktycznie lepiej sie oszczedzac, u mnie w miejscu stala :*
@iveo Magda ajajaj zblizacie sie, ja tuz za wami:) na chwile sie wylaczylam, macie cc, czy cisniecie sn;)? @smerfik88 ja caly czas w brzuch i tez w Wawie dobre spece mi tak kazali, nisko robie, gin koniecznie kazal pod linia pepka, ale idzie mi nisko robic:)
Powodzenia swiezutkim zafasolokowanym, pieknych bet, pecherzykow i serduszek :) no i dzielnym staraczkom:)
 
Dzięki dziewczyby. @burczuś @Oczekujaca123 serio biorę Wasze rady do serca i już zapowiedziałam w pracy, ze przyszły tydzien nosa nie wysciubiam z domu. Jutro muszę pojechać do tego gina od mety tylko, w piątek po ciuszki do kuzynki :) a tak to leżę plackiem. Zobaczę czy szyjka na to odpowie pozytywnie :)
@Totois30 24 tc. Była 3,14 cm największa, 3,10 zazwyczaj, teraz 3 cm. Takze mniej więcej wciąż to samo na razie. Twarda i zamknięta.
 
reklama
Do góry