reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny sory nie obrazcie sie,ale odnoszę wrazenie ze niektóre z Was traktuja Maline jak góru. On powiedzial tak,kazal zrobic tak. A i tak informacje podajecie sprzeczne,jednej kazal w brzuch,innej w udo. A ja mysle ze niech kazda robi tak zeby czula sie sama ze soba dobrze,bo pamietam jakiego mialam stracha jak wbijalam juz w duży brzuch,ze moze cos przebilam,a dziecko juz sie nie rusza,mialam obcesje,i ja uwazam ze to spokoj matki jest najwazniejszy. Niech kazda robi to w zgodzie sama ze soba i z własnym sumieniem :-)
 
reklama
Dziewczyny sory nie obrazcie sie,ale odnoszę wrazenie ze niektóre z Was traktuja Maline jak góru. On powiedzial tak,kazal zrobic tak. A i tak informacje podajecie sprzeczne,jednej kazal w brzuch,innej w udo. A ja mysle ze niech kazda robi tak zeby czula sie sama ze soba dobrze,bo pamietam jakiego mialam stracha jak wbijalam juz w duży brzuch,ze moze cos przebilam,a dziecko juz sie nie rusza,mialam obcesje,i ja uwazam ze to spokoj matki jest najwazniejszy. Niech kazda robi to w zgodzie sama ze soba i z własnym sumieniem :-)

Kochana tu nie chodzi o traktowanie Maliny jako góru tylko odpowiedź na zadane pytanie i nie ma nic dziwnego w tym, że jednym pozwala zrobić w udo oczywiście w późniejszym czasie a drugim do końca w brzuch. Na początku musiałam robić w brzuch ale na ostatniej wizycie zapytałam czy mogę zmienić miejsce na udo i nie miał przeciwskazań. Osobiście do końca robię jednak w brzuch .
 
Dzięki dziewczyby. @burczuś @Oczekujaca123 serio biorę Wasze rady do serca i już zapowiedziałam w pracy, ze przyszły tydzien nosa nie wysciubiam z domu. Jutro muszę pojechać do tego gina od mety tylko, w piątek po ciuszki do kuzynki :) a tak to leżę plackiem. Zobaczę czy szyjka na to odpowie pozytywnie :)
@Totois30 24 tc. Była 3,14 cm największa, 3,10 zazwyczaj, teraz 3 cm. Takze mniej więcej wciąż to samo na razie. Twarda i zamknięta.
@marshia to dobrze ;* czas szybko minie. Zajmiesz sie wyprawka ;)
 
@zzzzz termin na 15 lutego, ale możliwe że pod koniec stycznia się będziemy rozwiązywać.... oczywiście będziemy walczyć by dzidziolek był jak najdłużej w brzuszku
 
@marshia no to faktycznie prawie to samo, takie zmiany to nawet chwilowe moga byc i moze znow jest 3.14 np. Mi cos gin tlumaczyl ze to miesien i moze sie tak troche zmieniac. (O ile dobrze pamietam ze to miesien) no a z woda to Ty pisalas i wodami plodowymi? No to jak najbardziej woda podwyzsza:) najlepiej nisko zmineralizowana albo wcale zmineralizowana w ciazy.
Termin na 2.12:)
@iveo u mnie na razie wskazac do cc nie ma wiec sn:)
 
reklama
@marshia no to faktycznie prawie to samo, takie zmiany to nawet chwilowe moga byc i moze znow jest 3.14 np. Mi cos gin tlumaczyl ze to miesien i moze sie tak troche zmieniac. (O ile dobrze pamietam ze to miesien) no a z woda to Ty pisalas i wodami plodowymi? No to jak najbardziej woda podwyzsza:) najlepiej nisko zmineralizowana albo wcale zmineralizowana w ciazy.
Termin na 2.12:)
@iveo u mnie na razie wskazac do cc nie ma wiec sn:)
@totois30 czyli jak dobrze rozumiem to najlepiej woda zrodlana ?
 
Do góry