reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, czuję się okropnie. Mdłości nie opuszczają mnie przez całe dni. Nie mam kompletnie siły na najprostsze czynności w domu. Właśnie odpoczywam po 10 min zmywania naczyń. Cała mokra. Brakuje mi powietrza. Szkoda że ciążowe obiawy nie są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciazy, bo miałabym pewność że wszystko jest ok.
@maa821 współczuję tego co przeszłaś, ważne że Adaś jest już z Tobą.
Współczuję.... mi do tego nieznosnego bolu jak przy @ , doszly mdlosci... mam wrazenie ze zaraz wszystko zwroce. Jesten glodna ale cokolwiek bym zjesc nie chciała to mi nie smakuje. To za slone to za gorzkie to za slodkie.. i tak w kolko ;/ zwariuje ;( tamta ciaze znosilam cudownie.. a ta zaczyna sie beznadziejnie.. mam nadzieje ze chociaz skonczy dobrze..
 
reklama
@plastulinka kciuki za wizytę :)
@Oczekujaca123 byle do serduszek :) a potem byle do prenatalnych, a potem połówkowych itd itd :)
@burczuś solennie obiecuję, za 10 min wybywam z pracy.

A ja sobie wczoraj chyba wykrakałam :(. Tak się chwaliłam, że nie mam „atrakcji”, nie muszę dzwonić i pisać smsow. No i już dzisiaj wylądowałam u gina w szpitalu na kontroli. Bo od rana czułam się jakbym się posikała. 3 razy wymieniałam już wkładkę i ciągle mam mokro. Weszłam i od razu mówię: panie doktorze przeciekam :(. Zrobił test, zbadał na fotelu, sprawdził co w środku przez usg dopochwowe i przez brzuch i to nie są wody. Wód nie mam szałowo :/, ale w normie. Łożysko się niestety nie podniosło, jest 2 cm od ujścia szyjki :/, szyjka niestety już tylko 3 cm, a była 3,10 także chyba niedługo będę zmuszona odpuścić, bo mnie położą do łóżka.
 
@plastulinka kciuki za wizytę :)
@Oczekujaca123 byle do serduszek :) a potem byle do prenatalnych, a potem połówkowych itd itd :)
@burczuś solennie obiecuję, za 10 min wybywam z pracy.

A ja sobie wczoraj chyba wykrakałam :(. Tak się chwaliłam, że nie mam „atrakcji”, nie muszę dzwonić i pisać smsow. No i już dzisiaj wylądowałam u gina w szpitalu na kontroli. Bo od rana czułam się jakbym się posikała. 3 razy wymieniałam już wkładkę i ciągle mam mokro. Weszłam i od razu mówię: panie doktorze przeciekam :(. Zrobił test, zbadał na fotelu, sprawdził co w środku przez usg dopochwowe i przez brzuch i to nie są wody. Wód nie mam szałowo :/, ale w normie. Łożysko się niestety nie podniosło, jest 2 cm od ujścia szyjki :/, szyjka niestety już tylko 3 cm, a była 3,10 także chyba niedługo będę zmuszona odpuścić, bo mnie położą do łóżka.
@marshia przystopuj. ! Wiem, ze to trudne, ale przystopuj. Jestes juz tak daleko , szybko minie czas leniuchowania, a po porodzie będziesz miala na co pozytkowac swoja energie ;)
 
@marshia kup sobie papierki lakmusowe jak niebieski to wody jak żółty to jest ok
Sa dni ze tej wydzieliny bardzo duzo
Ja też to łożysko miałam nisko jest jeszcze czas żeby sie podniosło
 
@Oczekujaca123 mam dokładnie te same dolegliwości. Na początku myślałam że sobie może trochę wmawiam te mdłości i źle samopoczucie ale na prawdę jest to bardzo męczące .Dziś zjadłam tylko 2 kromki chleba z masłem i pomidorem, jak spojrzę na cokolwiek innego od razu biegnę do toalety. Na szczęście na mdlosciach się kończy...
Dziś o 18 wizyta. Staram się być spokojna, nie mam wpływu na to co się wydarzy.
@marshia jesteś już tak daleko, lez plackiem. Moja szwagierka w ciąży bliźniaczej biegała ze skracająca się szyjka i w efekcie urodziła w 32tyg .dzieci teraz maaja prawie 4 lata i jak na wcześniaki całkiem dobrze się rozwijają choć jeszcze nie mówią ale dziewczyna ma teraz wyrzuty sumienia że uważała że jest mądrzejsza od lekarzy, którzy kazali jej leżeć.
 
@plastulinka ja od żadnego lekarza nie usłyszałam, że mam leżeć w tej sytuacji. A chodzę do dwóch. Oszczędzający tryb życia jak najbardziej, ale leżenie nie - na ten moment. Ja naprawdę nie żyję tak jak kochana @burczuś przedstawiła na 120% :). Żyje autentycznie na 50% :).
Jutro idę do trzeciego ginekologa, tego od metforminy, sławnego Banacha. Zakładam, że jako położnik sam będzie chciał mnie też zbadać, więc zobacze co on na to wszystko. Ale teraz grzecznie jestem już w domu i leżę :)
 
@marshia "oszczędny tryb" pytałas czy możesz chodzic do pracy na 8 h masz pewnie siedząca pracę ale czy od tego ci się szyjka nie skraca? wiesz ja Cię rozumiem, że lubisz chodzić do pracy mam to samo chodź obecnej pracy od 8 lat średnio daje mi satysfakcję ale nie ukrywajmy chodzimy do pracy żeby zarabiać pieniądze bo one mają "moc " etc szczepienia lekarze i samo życie tanie nie jest ale może niech Ci wystawi lekarz zaświadczenie o ciąży i z tego co się orientuję możesz przychodzić na 4 h. Albo idz po prostu na l4 i teraz czas dla brzuszka i słoninki haha i możesz do mnie przyjechać haha . Leżenie w szpitalu do przyjemnych nie należy .... Pij dużo dużo wody zwiększy się ilość wód płodowych moze pesar jak szyjka ma 3 cm coś wspominał twój gin? Nieustannie kciuki zwolnij do 30% bo twoje 50% to jak moje 80%.
 
@marshia "oszczędny tryb" pytałas czy możesz chodzic do pracy na 8 h masz pewnie siedząca pracę ale czy od tego ci się szyjka nie skraca? wiesz ja Cię rozumiem, że lubisz chodzić do pracy mam to samo chodź obecnej pracy od 8 lat średnio daje mi satysfakcję ale nie ukrywajmy chodzimy do pracy żeby zarabiać pieniądze bo one mają "moc " etc szczepienia lekarze i samo życie tanie nie jest ale może niech Ci wystawi lekarz zaświadczenie o ciąży i z tego co się orientuję możesz przychodzić na 4 h. Albo idz po prostu na l4 i teraz czas dla brzuszka i słoninki haha i możesz do mnie przyjechać haha . Leżenie w szpitalu do przyjemnych nie należy .... Pij dużo dużo wody zwiększy się ilość wód płodowych moze pesar jak szyjka ma 3 cm coś wspominał twój gin? Nieustannie kciuki zwolnij do 30% bo twoje 50% to jak moje 80%.

Fakt, że ostatnio dużo mniej pije :(. Muszę to nadrobić jeżeli od tego zwiększają się wody płodowe to super. Ja mogę chodzić do pracy na 4 h bo mój prezes powiedział że mogę tak robić . Dziś przyjechałam na 09:40, wyszłam przed 15:00, w międzyczasie byłam godzinę w szpitalu :) Obaj lekarze wiedzą, że mam pracę siedzącą i nie stresującą. Od przyszłego tygodnia planuję w ogóle jeździć do pracy tylko na 1 dzień w tygodniu, a tak to pracować zdalnie :)
A o pessar pytałam dziś - powiedział, ze jeszCze chwile poczekamy i zobaczymy. Planowa wizyta u niego w środę za tydzień, więc zobaczymy jak to się będzie kształtowało
 
reklama
Do góry