reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Probuje ochłonąć po wizycie...
Pierwszy raz w życiu słyszałam bicie serduszka! Oczywiście płacz był, ach jakże inaczej. Mam mały kreiak, który powoduje lekkie plamienie na brązowo ale poza tym wszystko jest ok. Radość nie do opisania!!!
Gratuluję!!jeśli można wiedzieć jaki był problem u Ciebie?
 
reklama
@smerfik88 w uda dawała @agatush jest nawet filmik. Malina mówi do konca w brzuch tylko ja daje tak po bokach lub na dole

Szyjka 3 cm nie jest wskazaniem do leżenia może być taka fizjologiczna do porodu.
Jeśli jednak na następnej wizycie będzie krótsza warto pomyśleć o pessar
Potwierdzam. Ja robiłam w uda i w ramiona. Zalecenie lekarza. Zresztą w szpitalu też mi robili w ramiona nie w brzuch.
 
@plastulinka [emoji175] coz wiecej powiedziec. SUUUUUPER!!!
Tez ciagle rycze na wizytach. Najpierw puszczamy serduszko potem lekarz moze robic reszte.

@monia84111 mialam encorton 15 do 16tc, dopiero potem schodzilam o 1/4 tabletki na tydzien. Bralam 3tabletki po 5.
 
reklama
Do góry