reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia pieknt brzuszek. Przepraszam, ale
nie mogę przestać zazdrościć ci figury :)

Kochana dziękuję, ale nie zazdrość :) ja dopiero 23 tc. Za 3 miesiące tez będę się kulać, mieć wielki brzuchol, pewnie +10 do tego co teraz, jak nie więcej... :)

Tym bardziej, ze (to bardziej do @Oczekujaca123 ) przez ostatnie 3 dni cukier na czczo - od razu po wstaniu - 94, 92, dziś 90 (co ciekawe zmierzyłam po 40 minutach szykowania się - wciąż na czczo i był 83). Także cukrzyca ciążowa puka do drzwi..... wczoraj kolacja o 21:30, przedwczoraj przrd 23.... zobaczę jak jutro. Z innej beczki: możemy jednak makrele????
 
Kochana dziękuję, ale nie zazdrość :) ja dopiero 23 tc. Za 3 miesiące tez będę się kulać, mieć wielki brzuchol, pewnie +10 do tego co teraz, jak nie więcej... :)

Tym bardziej, ze (to bardziej do @Oczekujaca123 ) przez ostatnie 3 dni cukier na czczo - od razu po wstaniu - 94, 92, dziś 90 (co ciekawe zmierzyłam po 40 minutach szykowania się - wciąż na czczo i był 83). Także cukrzyca ciążowa puka do drzwi..... wczoraj kolacja o 21:30, przedwczoraj przrd 23.... zobaczę jak jutro. Z innej beczki: możemy jednak makrele????
A czemu by nie ? [emoji33]
 
@Oczekujaca123 bo makrele nie są zalecane w ciąży ze względu na bardzo dużą zawartość rtęci. Nawrt świeże i poddane obróbce cieplnej nie są zalecane. Makrele są pod tym katem najbardziej chłonnym gatunkiem wśród ryb. A rtęć Mize wywołać upolsledzenie dziecka.
No i tak jak pisze @iveo wedzenie na zimno tez doa nas niezalecane. Dlatego jak napisałaś że zjadłaś Makrelę to aż się zdziwiłam, bo może zmieniły się nagle wytyczne.
 
@marshia to jest tak że ryby wędzone są w ciąży niezalecane. Bo że one są wędzone na zimno czyli niby jak surowe
Ostatnio słuchałam mamyginekolog na temat nie jedzenia surowych ryb. Mówiła,ze ryby surowe same w sobie nie maja nic groźnego dla ciąży,ale chodzi o jakieś zakażenia. Dlatego by zminimalizować ryzyko, to odradza się ich jedzenia. Mam nadzieję,że nie poplątałam :p
 
Ostatnio słuchałam mamyginekolog na temat nie jedzenia surowych ryb. Mówiła,ze ryby surowe same w sobie nie maja nic groźnego dla ciąży,ale chodzi o jakieś zakażenia. Dlatego by zminimalizować ryzyko, to odradza się ich jedzenia. Mam nadzieję,że nie poplątałam :p
O surowych slyszlalam o wedzonych na zimno zeby unikac tez ale o wędzonych na gorąco to juz nie ... :/ no ale bede musiala zrezygnowac. Dzięki
 
reklama
Do góry