reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 przyrost bety jest w 100 % normalny USG za wczesnie nie musi być nic widać dlatego ja jestem zdania żeby isc raz w 7 tygodniu a nie co chwilę tam zaglądać bo to i tak niczego nie zmienia
Natomiast z Arinilem się nie zgadzam bo metronidazol nie jest polecany na poczatku ciązy jak lekarz podejrzewa grzybice sa bezpieczniejsze leki np Pima.fucin
 
@plastulinka mój wynik bety w 16 dniu po owulacji był 66 potem przyrost też do gigantycznych nie należał bo po 4 dniach było raptem 370 ? A mam od 19 Września Asię moją kochaną ! Także trzymam mocno kciuki ! Za dobry wynik , dobrze dobrane leki , super lekarza i dzidziusia już za 8 miesięcy <3 !
 
@basiawol intralipid jest to wyciąg z soi, podaje się to w kroplówce z solą fizjologiczną,rozrzedzone. Jeśli nie jest się uczulonym na soję, to jest bezpieczne. Tak jak @anna_kat napisała. Obniża komórki NK,ale też poprawia inne wyniki.Jest to produkt mocno odżywczy.I kaloryczny:)
@justkaki ja ze swojej strony podpowiem,że warto od razu zrobić rozszerzone badania nasienia. Ogólne nic nie wnoszą. Poszukaj w pobliżu Ciebie kliniki niepłodności.Tam na pewno są wykonywane takie badania. Warto pojechać do dobrej kliniki,by nikt Was nie olał...jak nas w Opolu.
@basiawol co do nagrobku... Wasza strata- Wasza sprawa. Uświadom kogo trzeba by się nie uaktywniał w tym temacie, bo to jest Wasza osobista sprawa. Myśleć każdy może co chce,na to wpływu nie masz,ale każ po prostu milczeć w tym temacie. I nie daj się:*
Jak mam jechać godzine do najbliższej diagnostyki, która robi badanie podstawowe to zaserwujemy sobie 2.5 godzinną wycieczkę do Wrocławia na badania rozszerzone. Udało się umówić termin na piątek.
 
No i niestety jedyna odpowiedz jaka uzyskalam.to ze pani doktor nie rozmawia z pacjentkami o lekach przepisanych na wizycie przez telefon, bo nie pamieta przypadku... wpisali mnie na jutro do innego lekarza zebym mogla ewentualnie zmienic recepte albo dopytac czy ten lek jest ok ....

Zglupialam...

Musze z nia we wtorek.pogadac czy z nia wogole mozna miec jakis kontakt bo jak nie to kiepsko to widze.
 
reklama
No i niestety jedyna odpowiedz jaka uzyskalam.to ze pani doktor nie rozmawia z pacjentkami o lekach przepisanych na wizycie przez telefon, bo nie pamieta przypadku... wpisali mnie na jutro do innego lekarza zebym mogla ewentualnie zmienic recepte albo dopytac czy ten lek jest ok ....

Zglupialam...

Musze z nia we wtorek.pogadac czy z nia wogole mozna miec jakis kontakt bo jak nie to kiepsko to widze.
A czy ona Ci zdradzila, do ktorego lekarza Cie wysle na szew? Moze to u niego lepiej prowadzic ciaze? A dostalad dzisiaj recepte na luteine albo duphaston?
 
Do góry