reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny nie chce robić zamieszania z accofilem ja jestem po 12 szczepieniach różnymi limfocytami męża, dawców trochę się boję podać jeszcze na to accofil. Ale pamieyajcie doc Paśnik @burczuś napisał o przeszczepach i przetaczaniu a chyba naszej @maa821 , że to nie ma znaczenia w przetaczaniu i badz tu madry. Mysle ze jak do niego jeździcie to o prostu zapytać która opcja jest ok i jakie jest to prawdopodobieństwo ot tyle mądrości.

@dżoasia kochana ja chyba też ochłonełam po tych rewelacjach . Dla info. zrobiłam w końcu ta homocysteine i 10 łoooo matko metylki wracają do łask za to witamina D 35 w normie dobre tyle . Trzymam kciuki za Ciebie mocno mocno mocno ❤❤❤❤❤

@Marthi przytulam kochana

@kasiula8878 nie znam przyczyny straty córeczkę umarła mi pod sercem w brzuchu była zdrowa. Zaczęłam badania u mnie bez heparyny w ciąży chyba bym nie donosiłam . Zbadaj sobie trombofilie

,
 
reklama
@marshia lub inne dziewczyny, które robiły w domu wlewy z Intralipidu, mam do Was pytanie :)

Mam już w domu Natrium Chloratum 0,9% 500 ml i Intralipid 20% 200mg/ml. Mogłybyście podpowiedzieć co jeszcze powinnam dokupić w aptece? Wenflon, aparat do kroplówki? To ma być coś takiego jak w linku?
Link do: APARATY DO INFUZJI aparaty do kroplówek IS 5szt.!

Należy to przechowywać w lodówce?

Dziękuję za podpowiedź.
 
@Nadzieja2018 tak jak piszesz. Sól fizjologiczna, aparat do kroplówki (jak w linku), wenflon (najlepiej niebieski, ewentualnie różowy, ale grubsza igła). Coś do odkażania, np ocstani.sept. Resztę zawsze miała moja piguła: gaziki, igły itp.
Sól fizjologiczna najlepiej w butelce, te w workach się słabiej sprawdzają.
Smacznego i na zdrowie ;)
 
Do mnie docent Pasnik dzwonił w zeszłym tygodniu( po tych moich mailach z pytaniami o skutki uboczne). Mówiłam mu, ze mogę mieć transfuzje krwi i ze boje się skutków ubocznych itd. Powiedział jeszcze raz przez telefon, ze transfuzja niczym mi nie grozi, a na pytanie czego ewentualnie miałbym się obawiać odpowiedział, ze przeszczepu. A to mi chwilowo raczej nie grozi. Ufam mu i mam nadzieje, ze żadna z nas nie będzie nigdy musiała przekonać się czy mówił prawdę
 
@olaa90 - jak tak szperam po internecie to jednak inne zalecenia sa jak robia tylko np. drożność przez laparo czy cos w ten desen, a inne jak usuwają te przegrody :/ ehhh, never ending story...

@anna_kat - No, co poradze [emoji20]
A co do metod oczyszczania @bertha - bardzo jej kibicowałam wtedy[emoji1] i tez przecierałam oczy ze zdumienia[emoji14] ale jednak cos tam to dało[emoji1] efekty byly[emoji12]

@Porzeczka1234 - nad wit D. popracuj kochana tez troche. Zwłaszcza teraz jesienią - zima gdy slonka nie bedzie... Najlepiej zeby miała poziom 50-60. [emoji8]
Dziękuję za słowa otuchy.
 
Dziewczyny mam rozkmine z tym accofilme @roxie123 ty go mialas prawda i jeszcze chyba @matylda23 tak????? boje sie go probowac ale i bez niego sie boje ehh
Dziewczynki kto z was jeszcze bral accofil?
Dziewczynki a czy kiry moga byc zmienne? nk zmienne allo tez ale kiry???
 
Ostatnia edycja:
@Marthi ojej, przykro mi, ze to tyle trwa wszystko. Ale z drugiej strony, moze to nie takie glupie, bedziesz miec pewnosc, ze sie wygoi, ze zrobiłaś wszystko co moglas?
@bertha hehehe, no przepis na dwójkę niezły, nie wiem czy bym się odwazyla nie spac cala noc dla takich rewolucji[emoji38] mi rycynowym porod przyspieszali, ale rewolucji po tym nie mialam, moze za malo mi dali[emoji23]
dzięki [emoji8] filmik sobie zapisze i obejrzę na pewno.
Hehe, ale śpisz sobie te 5h spokojnie. Dopiero potem cię goni do kibelka 3x i masz spokój. Choć mój M był tylko 2x. Wiec każdy inaczej. :)

@anna_kat - No, co poradze [emoji20]
A co do metod oczyszczania @bertha - bardzo jej kibicowałam wtedy[emoji1] i tez przecierałam oczy ze zdumienia[emoji14] ale jednak cos tam to dało[emoji1] efekty byly[emoji12]
Hahaha, tak jest, było wsparcie online [emoji1]
 
reklama
Do góry