reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 nie chcialam Cie urazic. Jednak musisz sie uspokoic. Tak jak pisze @aspekt zwariujesz przez 9 mcy. A poczatek naprawde jest o dziwo i wbrew naszym strachom najprostszy... wybacz, ze to pisze, sle im bardziej czujesz dziecko, a brzuszek zakrywa stopy to czlowiek nsprawde dziczeje i poczatki przestaja miec takie znaczenie. Swiruj sobie, ale z umiarem. I bardzo dobrze zrobilas, ze zadzwonilas do przychodni, w razie watpliwosci lepiej mimo wszystko konsultowac sie z lekarzem. My naprawde wszystkiego nie wiemy. I choc oni maja od nas ograniczone zaufanie, to dobry lekarz nie boi sie watpliwosci matki. Teraz mam fajna gin i dla niej zdobywac moje zaufanie, to wyzwanie, ktorego sie nie boi. Marzylam o takim lekarzu. I musze przyznac, ze ma moje duze zaufanie. Szczerze na nie zapracowala
 
@Oczekujaca123 skarbie i uspokój sie beta pieknie gra. Jesli chodzi o globulki ja bym je po prostu brała przecież ginekolog wie w którym jesteś tygodniu ciąży. Wszystko jest dobrze wdech.... i wydech... Ściskam

Dziewczyny któraś pytała o straty 26 tydzień i 12 tydzień .

@basiawol intralipid jak pisała @burczuś to wyciąg z soi to ogólnie na nk i właśnie na cytokiny bo my z agresywnymi organizmami mamy odwrotność stosunku th1/th2.
Jeśli chodzi o accofil ja się go trochę boję brać nie znam tego leku i moja dr mi go co prawda proponowała ale również uprzedziła, ze nie znamy skutkow ubocznych na przeszłość a dla mnie to za mało żeby się zdecydować po szczepieniach..
Może @burczuś coś się dowie więcej od tego swojego lekarza to jakoś o nim pomyślę.
 
@kasiula8878 ja 5 strat na wczesnym etapie. Tetaz 22 tc.
@Oczekujaca123 badaj beta HCG. Na tym etapie, na którym jesteś nie widać nic. Pęcherzyk pokazuje się dopiero w okolicy 1500 I tak naprawdę też jeszcze wtedy nie musi. Nie wiem czy komuś w 4 tygodniu pokazało się cokolwiek na usg. Także musisz czekać jak wszystkie. Pęcherzyk przy becie około 1500, serduszko przy około 6000.
 
@Oczekujaca123 skarbie i uspokój sie beta pieknie gra. Jesli chodzi o globulki ja bym je po prostu brała przecież ginekolog wie w którym jesteś tygodniu ciąży. Wszystko jest dobrze wdech.... i wydech... Ściskam

Dziewczyny któraś pytała o straty 26 tydzień i 12 tydzień .

@basiawol intralipid jak pisała @burczuś to wyciąg z soi to ogólnie na nk i właśnie na cytokiny bo my z agresywnymi organizmami mamy odwrotność stosunku th1/th2.
Jeśli chodzi o accofil ja się go trochę boję brać nie znam tego leku i moja dr mi go co prawda proponowała ale również uprzedziła, ze nie znamy skutkow ubocznych na przeszłość a dla mnie to za mało żeby się zdecydować po szczepieniach..
Może @burczuś coś się dowie więcej od tego swojego lekarza to jakoś o nim pomyślę.
@Destino nie urazilas mnie, mam dzis ogolnie kiepski dzien. Ja wiem, ze poczatek to pikus w porownaniu z tym co moze byc pozniej... w koncu gdy juz myslalam , ze wszystko co moglo byc zle za mna, stracilam syna, takze wiem ze przede mna gorsze stresy.
@Destino @Porzeczka1234
Musze wyluzowac..macie racje.

Niestety moje zaufanie będzie mocno ogarniczone, ale bede sie starala. Na przyszla wizyte zapisze sobie tez pytania , ktore mam, zeby pozniej w domu 100% nie denerwowac się, ze o czyms zapomnialam
Na razie czekam czy oddzwonia, jesli nie to chyba i tak wezme te globulki... macie racje lekarz wie co robi...

W koncu tez zapytam ja o ten nr telefonu... bede czula sie bezpieczniej, pewnie nie bede z tego korzystala, ale jednak bede miala poczucie, ze gdyby sie cos dzialo to mam ginekologa ktorego moge sie doradzic.
 
@Oczekujaca123 skarbie i uspokój sie beta pieknie gra. Jesli chodzi o globulki ja bym je po prostu brała przecież ginekolog wie w którym jesteś tygodniu ciąży. Wszystko jest dobrze wdech.... i wydech... Ściskam

Dziewczyny któraś pytała o straty 26 tydzień i 12 tydzień .

@basiawol intralipid jak pisała @burczuś to wyciąg z soi to ogólnie na nk i właśnie na cytokiny bo my z agresywnymi organizmami mamy odwrotność stosunku th1/th2.
Jeśli chodzi o accofil ja się go trochę boję brać nie znam tego leku i moja dr mi go co prawda proponowała ale również uprzedziła, ze nie znamy skutkow ubocznych na przeszłość a dla mnie to za mało żeby się zdecydować po szczepieniach..
Może @burczuś coś się dowie więcej od tego swojego lekarza to jakoś o nim pomyślę.
Co było powodem straty u ciebie w 26t
 
Hej dziewczęta.
Nie odzywałam się bo w sumie czekam na drugi wynik bhcg. Pierwszy wynik w dniu spodziewanej miesiączki to 70 jednostek. Martwię się bo chyba jest dość niski. Przytulanki były tylko dzień przed owulacja w owulacje i dzień po spodziewanej owulce. Później był foch na męża więc do zapłodnienia doszlo na pewno 14-15 dni temu. Staram się być dobrej myśli...
 
reklama
Hej dziewczęta.
Nie odzywałam się bo w sumie czekam na drugi wynik bhcg. Pierwszy wynik w dniu spodziewanej miesiączki to 70 jednostek. Martwię się bo chyba jest dość niski. Przytulanki były tylko dzień przed owulacja w owulacje i dzień po spodziewanej owulce. Później był foch na męża więc do zapłodnienia doszlo na pewno 14-15 dni temu. Staram się być dobrej myśli...
@plastulinka a kiedy masz miec drugi wynik?
Mi sie wydaje , ze to nie jest zly wynik. Wazne , zeby przyrastal :*
 
Do góry