reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Pytanie męskie...
Lekarz powiedział, że jak już ja robię badania to niech mąż zrobi badanie nasienia i tu problem gdzie je zrobić. U nas na miejscu nie wykonują dzwonię do innego miasta to miejsc nie mają bo raz na cały miesiąc zapisują. W innym laboratorium Pani mnie poinformowała że robią ale tylko w kierunku bakteryjnym, nie płodności.
Jest jakaś konkretna nazwa badania? Myślałam że to poprostu robi się jakieś badanie ogólne.
U mnie diagnostyka robi takie badania, ale też czekaliśmy 3tyg. Nazywało się to seminogram i to było po prostu ogólne badanie nasienia. Więcej mój M nie robił

@Oczekujaca123 u mnie gin przy becie 14.3 widziała taki czarny mini punkcik na ekranie usg. Sama była w szoku że ma aż tak dobry sprzęt, ale dzięki temu bylam spokojna bo wiedziałam że to nie cp. Teraz robiłam betę w poniedziałek, było coś 370 i następnego dnia na usg lekarz też już widział kropeczke. Ale nie denerwuj się na zapas, bo po pierwsze na takim etapie nie musi być widać jeszcze nic, po drugie przyrosty bety masz piękne a przy cp są dużo mniejsze, także spokojnie ;) aaa, i tak nikt mi nie wierzył że gin była w stanie cokolwiek zobaczyć na usg przy becie 14.3 :p
 
reklama
@Oczekujaca123 wolne hcg a beta hcg to dwa rozne badania. Obydwa pokaza ciaze, ale sa w innych jednostkach. Najlepiej badac beta hcg. To od beta hcg 1000 wida pecherzyk
Lekarka dala skierowanie na wolna bete hcg ja dla siebie robie beta hcg i chcialam wiedziec czy mimo to robic to z zalecenia lekarza ale skoro inne badanie to

@roki1991 to mnie nie pocieszylas :( staram sie byc spokojna...
Beta dzis 571 a 48h wczesniej 281 ... wiec szalu przyrostu chyba nie ma :(
 
@anna_kat - ja na szczęście aż tak bardzo mojego M gonić nie musze:) W sytuacjach „szpitalnych” staje na wysokości zadania i ogarnia ładnie:)

@dżoasia - jasne, dam rade. [emoji6]

@kas90 - dziękuję, chciałabym, aby tak było![emoji6]

@kasiula8878 - moja historie masz w stopce (widac ja na komputerze). Dwie ciaze stracone w 12 tc, jedna biochemiczna. W drugiej ciazy wada genetyczna - trisomia 16 chromosomu.

@Oczekujaca123 - jest jeszcze bardzo wczesnie, dzidzia sie na pewno pokaze! Beta hcg i wolne hcg to cos innego - w sensie, jak badasz beta hcg to powinnas beta hcg badac cały czas zeby moc porównywać wyniki.

@burczuś - jakie Ty masz te Nk?
 
@anna_kat - ja na szczęście aż tak bardzo mojego M gonić nie musze:) W sytuacjach „szpitalnych” staje na wysokości zadania i ogarnia ładnie:)

@dżoasia - jasne, dam rade. [emoji6]

@kas90 - dziękuję, chciałabym, aby tak było![emoji6]

@kasiula8878 - moja historie masz w stopce (widac ja na komputerze). Dwie ciaze stracone w 12 tc, jedna biochemiczna. W drugiej ciazy wada genetyczna - trisomia 16 chromosomu.

@Oczekujaca123 - jest jeszcze bardzo wczesnie, dzidzia sie na pewno pokaze! Beta hcg i wolne hcg to cos innego - w sensie, jak badasz beta hcg to powinnas beta hcg badac cały czas zeby moc porównywać wyniki.

@burczuś - jakie Ty masz te Nk?
Dawno nie badałam,ale miałam wysokie....muszę sprawdzić.
 
reklama
Do góry