reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 a tak w dwie strony u mnie czuję się dobrze jakoś leci powoli do przodu :) Ale dalej nie zdecydowałam o miejscu porodu czy Kraków czy Nowy Sącz i jeżeli Nowy Sącz to jaki szpital.... i powoli zaczyna mnie to stresować że nie potrafię podjąć decyzji.... o_O , a jak u was jak mała Zosia :) Wrzuć jakieś zdjęcie na wątku MY :) dawno nie było a maleńka pewnie już sporo urosła :D
 
@magda1208 ja kupuje ubrania w smyku, pepco, Tesco i czasem w Lidlu. Od czasu do czasu hm. Łóżeczko wiesz jakie bo pisalysmy Ci z kas. Nianie mam z monitorem oddechu z Angeles Sounds. Pościel i rożek zamówiłam z łóżeczkiem w komplecie. Wózek mam polskiej marki kunert - jest w necie. Co do kosmetyków ja używałam hipp i nivea. Sprawdzał się. Z kremów bephanten, alantan. Witamina S dla maluszka. Jeśli chodzi o pampersy nie rób zapasów bo każde dziecko inaczej reaguje. My też zaczęliśmy od pampersa, teraz mamy Lupilu. Chusteczki uczulaja nas wszystkie prócz pampersa więc po prostu musicie testować :-* polecam poczytać blog srokao w kwestii kosmetyków :-*
 
@kas90 no włączyła mi się panika ze dziecko tlenu nie dostanie...a teraz wstałam A na bieliźnie taka stara krew , bardziej bym To nazwała nawet brązowym płomieniem, więc pewnie krwiak się przypomniał... ehh

@magda1208 bierzesz się kochana za wyprawkę? Wózek wybrany?
 
@Pilades gratulacje tak wysokiej ciąży po tylu nieudanych. Apropos Gluckophage - do kiedy brałaś i w jakiej dawce. Męczy mnie ten temat i boję się odstawić, a gin koło 14 tc już definitywnie każe. Czyli za około tydzien.....
 
@smerfik88 spokojnie- encorton nie ma wpływu na zagęszczanie krwi
Ty bierzesz profilaktycznie nie masz przeciwciał zakrzepowych na pewno nic się nie stało
@nafoczka ale tam jest torba do porodu a nie wyprawka
@Auri_a wcale się nie dziwię bo ja nie wiem ani gdzie ani jak rodzić
Wcześniej byłam pewna że tylko Kopernik ale straciłam ciążę u szefa oddziału nie zapisał mi clexanu a mam APS , siostra urodziła w 28 tyg prowadzona przez lek stamtąd i się zrazilam. Wybrałam szpital o niższym stopniu referencyjnosci i teraz panikuje ze może jednak to źle.
 
reklama
Do góry