reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 myślę że Hatice podsunęła dobry pomysł. Tylko maz na szybciocha niech idzie do ogolnego po skierowanie do genetyka. Wizyte macie wspolna w tym samym pokoju.

Masakra z tymi kosztami dziewczyny :O
@hatice dzieki kochana. Fakt o szyjce nie wspomne, postaram sie wyciagnac cokolwiek niech ta wiztta nie bedzie bez sensu.

@Zzzzzz niestety maz juz po skierowanie nie zdąży ;/ .... takze lipa. Pojde sama i zobaczymy
 
@magda1208 pościel, poduszki rożek kocyk kupiłam w sklepie internetowym mamo tato! ! Ciuchy głównie w smyku 5,10,15, Coccodrillo, Kaja. Jesli chodzi o pampersy to Pampers inne uczulaja Zosię chusteczki pampers odpadają kupuje z Rosmanna babydream te dla Zosiowej pupy sa najlepsze. Kosmetyki Oliatum płyn do kąpieli i taki 2w1 do ciała i włosków, i balsam do ciała moja Zosia miała trądzik niemowlęcy więc innych kosmetyków nie mogę używać aż Zosia skończy rok butelki wypróbowałam mnóstwo najlepsza tommee tippee laktator lovi. Kiln jeszcze kupowałam pod głowę fajna sprawa! I nie tyle czasu ale trzeba już zakupy robić powoli facet tego wszystkiego nie ogarnie chodź bardzo by chciał.

Łóżeczko już wklejałam link wózek invictus v pram już sprzedany pojechał na Ukrainę.

Link do: Drewnostyl Pinio Calmo k.Szary (łóżeczko 120x60 z szufladą+komoda z przewijakiem+szafa 2 drzwiowa) [id24518/rzero] - 4119 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep

z tego zestawu mam łóżeczko i komode tylko białe i 140x70
 
Ostatnia edycja:
Kochane pomożecie? Robiłam zastrzyk i w trakcie podawania poczułam opór i nie chciał płyn dalej wejść, więc pomyślałam że może w naczynie trafiłam i wyciąglam igłe, a ten płyn mi wypłynął, pozostałość podałam w inne miejsce.... obawiam się czy teraz dawka nie będzie za mała? Buu znowu się zestresowalam....
 
Kochane pomożecie? Robiłam zastrzyk i w trakcie podawania poczułam opór i nie chciał płyn dalej wejść, więc pomyślałam że może w naczynie trafiłam i wyciąglam igłe, a ten płyn mi wypłynął, pozostałość podałam w inne miejsce.... obawiam się czy teraz dawka nie będzie za mała? Buu znowu się zestresowalam....
Smerfik ja dawałam druga dawkę połowę też mi się tak zdążyło oczywiście ta niewykorzystana wyrzucałam ja miałam schiz jeśli chodzi o zastrzyki. Zawsze miałam więcej fraxi to mogłam sobie pozwolić.
 
reklama
Do góry