reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak to ryczałt ale wiesz ja biorę heparyne jak latam samolotem albo jeżdżę długo samochodem np teraz będę jechać do Chorwacji bo to ok 10 godzin w samochodzie nogi jak banie bym miała jakby nie zastrzyk. Poszłam 2 dni temu po receptę rodzinną kręci nosem ja do niej że ma zaświadczenie i niech pisze ta receptę popatrzyła przeczytała i wypisała przypuszczam, że nawet nie wiedziała co to mthfr!
 
reklama
@Oczekujaca123 poproś ja o kariotyp jak nozesz miec za free to wiesz czemu nie skorzystać. Mi ginekolog nie przepisuje neoparinu na refundację wiec chodzę do przychodni pod domem i mi daja bez zaświadczeń.

Jestem po wizycie i jest git. Dzidziulino żyje ginekolog powiedziala ze ma coś między nogami :)) będę kupować detektor a co.
Jutro jade do immunolog do Szeli ona chce mi zwiekszyc heparyne do 0,6 a moja ginekolog jest mega przeciwna bo mam APTT 45,2 sek. Co myślicie o tym wyniku? Jakie są Wasze doświadczenia?
@marshia dalej zero objawow. Nawet cycki sa miękkie.
 
@Oczekujaca123 poproś ja o kariotyp jak nozesz miec za free to wiesz czemu nie skorzystać. Mi ginekolog nie przepisuje neoparinu na refundację wiec chodzę do przychodni pod domem i mi daja bez zaświadczeń.

Jestem po wizycie i jest git. Dzidziulino żyje ginekolog powiedziala ze ma coś między nogami :)) będę kupować detektor a co.
Jutro jade do immunolog do Szeli ona chce mi zwiekszyc heparyne do 0,6 a moja ginekolog jest mega przeciwna bo mam APTT 45,2 sek. Co myślicie o tym wyniku? Jakie są Wasze doświadczenia?
@marshia dalej zero objawow. Nawet cycki sa miękkie.
Tylko czy ten kariotyp to mi bedzie przyslugiwal po 1 porodzie przedwczesnym? :(

Ciesze sie ! I trzymam kciuki, zeby bylo wszystko dobrze :**
 
@burczuś dziękuję :*
Dawno mnie nie było..streści ktoś po troszku co u Was? U nas kiepsko.. Już dwa razy byłyśmy w szpitalu. Najpierw żółtaczka, teraz biegunka z krwią. Krwi było mega dużo, widok koszmarny. Wstępnie jest to uczulenie na białko mleka krowiego, ale jest już na nutramigenie, a krew dalej jest po kilku dniach przerwy. Do tego ulewania, gazy bóle brzuszka. Pełen pakiet.. Myślałam, że wyczerpałam w ciąży limit, niestety nie.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i brzuchatki <3
 
@Oczekujaca123 poproś ja o kariotyp jak nozesz miec za free to wiesz czemu nie skorzystać. Mi ginekolog nie przepisuje neoparinu na refundację wiec chodzę do przychodni pod domem i mi daja bez zaświadczeń.

Jestem po wizycie i jest git. Dzidziulino żyje ginekolog powiedziala ze ma coś między nogami :)) będę kupować detektor a co.
Jutro jade do immunolog do Szeli ona chce mi zwiekszyc heparyne do 0,6 a moja ginekolog jest mega przeciwna bo mam APTT 45,2 sek. Co myślicie o tym wyniku? Jakie są Wasze doświadczenia?
@marshia dalej zero objawow. Nawet cycki sa miękkie.

Ja mam fraxi 0,6 APTT obecnie poniżej normy 25,3. Czas krzepnięcia też szybki.
 
@Zzzzzz juz coś widać????? Przecież Ty masz dopiero 10+ czy juz 11+? To ja głupia w 12+1 nawet nie zapytałam czy widać, bo nie sądziłam, ze coś może już być.... i pozostaje czekać tydzuen ponad na nifty.
Ile ma maluszek???? Coś ładnego ustrzeliliście na usg? :)
U mnie tez wciąż nic.... No może znowu lekko zaczyna kłuć w cyckach - jak na samym poczatku - takie ni to ciągnięcia, ni ukłucia drobne.
No i kupiłam ten błonnik z pingwinkiem - bo bez wspomagaczy ani rusz.
@iveo @magda1208 dawkowalysie w tej dawce dziecięcej? ;)
 
@burczuś dziękuję :*
Dawno mnie nie było..streści ktoś po troszku co u Was? U nas kiepsko.. Już dwa razy byłyśmy w szpitalu. Najpierw żółtaczka, teraz biegunka z krwią. Krwi było mega dużo, widok koszmarny. Wstępnie jest to uczulenie na białko mleka krowiego, ale jest już na nutramigenie, a krew dalej jest po kilku dniach przerwy. Do tego ulewania, gazy bóle brzuszka. Pełen pakiet.. Myślałam, że wyczerpałam w ciąży limit, niestety nie.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i brzuchatki <3


Kochana ściskam życzę wytrwałości oby wszystko się unormowało.
 
@burczuś dziękuję :*
Dawno mnie nie było..streści ktoś po troszku co u Was? U nas kiepsko.. Już dwa razy byłyśmy w szpitalu. Najpierw żółtaczka, teraz biegunka z krwią. Krwi było mega dużo, widok koszmarny. Wstępnie jest to uczulenie na białko mleka krowiego, ale jest już na nutramigenie, a krew dalej jest po kilku dniach przerwy. Do tego ulewania, gazy bóle brzuszka. Pełen pakiet.. Myślałam, że wyczerpałam w ciąży limit, niestety nie.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i brzuchatki <3

Czesc:* to u nas bylo podobnie. Pocirsze vie, ze Asi zostala nietolerancja laktozy, ale je np jogurt krowo bez laktozy. Jelitka trochę potrzebują zeby się wygoic

@Zzzzzz gratuluje wizyty :*
 
@Zzzzzz juz coś widać????? Przecież Ty masz dopiero 10+ czy juz 11+? To ja głupia w 12+1 nawet nie zapytałam czy widać, bo nie sądziłam, ze coś może już być.... i pozostaje czekać tydzuen ponad na nifty.
Ile ma maluszek???? Coś ładnego ustrzeliliście na usg? :)
U mnie tez wciąż nic.... No może znowu lekko zaczyna kłuć w cyckach - jak na samym poczatku - takie ni to ciągnięcia, ni ukłucia drobne.
No i kupiłam ten błonnik z pingwinkiem - bo bez wspomagaczy ani rusz.
@iveo @magda1208 dawkowalysie w tej dawce dziecięcej? ;)


Tak dla mnie jest zbawienny.
Marshia ciesz się kochana z przebiegu ciąży.
Wierz mi czasami lepiej ominąć te wszystkie atrakcje . Najważniejsze,że z krasnalem jest wszystko dobrze.
 
reklama
Kochane mamusie @Porzeczka1234 @Destino @nafoczka @agatush @kas90 @Funia90 @matylda23 @Avita @bobasek1990 ponawiam zapytanie odnośnie wózka ,łóżeczka.
Czy macie jakieś sprawdzone rożki ,kocyki.
Gdzie najlepiej zakupić body i ciuszki.? Chodzi mi o jakość. Jaką firmę polecacie.
Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji i pieluszek. Buteleczki czy są jakieś sprawdzone. Może pytania nie na miejscu ale sprawdzone przez was na bobasach to będę miała pewność że dobre.

Proszę o radę choć wiem, że jeszcze tyle czasu przed nami.
Dziękuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry