reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Zzzzzz ja mialam taki śluz biale gluty ze tak brzydko powiem już o tym pisałam nie oznacza to żadnej obumarłej ciąży moja Zosia ma się dobrze i śpi właśnie w łóżeczku. Może taka twoja uroda mi tak gin powiedział ja miałam tak całą ciążę dużo śluzu dziwnego!

@nafoczka niech żyją przetwory ja robiłam takie dżemy wytrawne z aroni gruszki do sera wędliny
 
@marshia @Porzeczka1234 jestem, jestem urlopowałam teraz trochę i nie zaglądałam na forum.
Tak miałam ta inseminację niestety nie udaną więc 1000 zł poszło na marne, nie wiem szczerze nie mam już pomysłu czemu się nie udaje zajść .... może jeszcze jednej spróbujemy w następnym cyklu i chyba koniec. Myślimy na invitro ale nie jesteśmy przekonani (kiedyś tam na górze chcę przytulic te moje 5 Aniołków a właściwie 6 bo jedna ciąża była bliźniacza) poza tym fundusze nam się kończą, także ciężkie tematy. zmęczenie materiału mnie dopada...
@marshia bardzo się cieszę że udało ci się i wszystko pięknie z kropkiem doczekałaś się kochana
@Porzeczka1234 endokrynolog powiedziała że ta 500 xr to jest tak minimalna dawka że spokojnie żebym brała zapisała mi jeszcze letroks pół tabletki ze względu na to moje zapalenie tarczycy. Oprócz tego jakieś suplementy biomarine1140 i sanprobi super formuła probiotyk .Dumam nad ta dietą ale narazie zapału brak ..i wszytsko takie drogie:mad:
Staraczki kciuki za staranka @burczuś @Marthi @dżoasia @edloteh @czarna_mala @marzycielka81 @bertha i te które pominełam nieświadomie.
 
RITA MICHALINA❤❤❤❤
Nasz najwiekszy skarb
Dziekujemy wszystkim ciociom. To aby nie tracic nadziei i marzyć
Trzymamy za wszystkich kciuki
20180817_114159.jpg
 

Załączniki

  • 20180817_114159.jpg
    20180817_114159.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 435
@mała79 mam nadzieję ze Wam sie uda, trzymam za Was kciuki! U gory wszystkie wyciskamy nasze nienarodzone. Teraz sie nami opiekują.
@Porzeczka1234 a mialas je snieznobiale czy zdarzały się np lekko beżowe?
Kolor biały beż ja starałam się tak tego nie analizować nie było krwi brązu czyli tej brudnej uznawalam za normę inaczej bym zwariowała. Jeśli bardzo się martwisz jedź na ip ja bym tak zrobiła bo co będziesz robisz leżeć i się martwić mimo że lekarz powiedział inaczej!

@Czajak cudeńko malucha piękności!
 
reklama
Kolor biały beż ja starałam się tak tego nie analizować nie było krwi brązu czyli tej brudnej uznawalam za normę inaczej bym zwariowała. Jeśli bardzo się martwisz jedź na ip ja bym tak zrobiła bo co będziesz robisz leżeć i się martwić mimo że lekarz powiedział inaczej!

@Czajak cudeńko malucha piękności!

@Porzeczka1234 Kochana powiedz mi czy sprawdzałaś przepływy u siebie i u małej na,wizytach. ?
Od kiedy sprawdzałaś ktg.?
Co ile powtarzałaś badania APTT .?
 
Do góry