reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia Pyszności nam tu serwujesz.
@Porzeczka1234 Dziękuję kochana jak zawsze.
My po wizycie wszystko dobrze narazie.
Królewna rośnie i fika na każdej wizycie.
Ja mojej Pani doktor każe już teraz badać te,przepływy to za wcześnie tak.?
Wymaz na czystość pochwy robię raz na 3 tyg. Będę powtarzać krzywą cukrową jeszcze w 28 tyg. dla świętego spokoju.
Pytałam o to ph to powiedziała, że może być.
 
reklama
@magda1208 a ty który masz Tydzień i co ile wizytę? Wiesz te przepływy malina mówił ze się nie zmieniają z dnia na dzień jak jest kontrola co 4 tygodnie to wystarczy bo jakieś nieprawidłowości zobaczy się i będzie można podejmować decyzje.

Cieszę się że malutka ma się dobrze!

Wymazy rób ja też robiłam chodź Malina mówił że szaleje bo ja robiłam co 4-6 tygodni.
 
@magda1208 a ty który masz Tydzień i co ile wizytę? Wiesz te przepływy malina mówił ze się nie zmieniają z dnia na dzień jak jest kontrola co 4 tygodnie to wystarczy bo jakieś nieprawidłowości zobaczy się i będzie można podejmować decyzje.

Cieszę się że malutka ma się dobrze!

Wymazy rób ja też robiłam chodź Malina mówił że szaleje bo ja robiłam co 4-6 tygodni.
25 tydz nam leci. Będę teraz tak badać raz na 4 tyg.
Mam wizytę u mojej ginekolog co 2 tyg.
W Łodzi raz w miesiącu.
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze o te detektorki :)
@magda1208 ten sonoline b (jak mniemam, bo są jeszxze c) bez problemu znajdował serduszko? Na filmach z you tube słabo to szukanie wypada... można dostać zawału wczesniej. Chociaż opis ze taki niby profi.....
@agatush @Porzeczka1234 @iveo i pozostałe które używały angelsounds - a tam zawsze znalazlyscie tętno? Czy zdarzało się nie?
 
Ja jeszcze o te detektorki :)
@magda1208 ten sonoline b (jak mniemam, bo są jeszxze c) bez problemu znajdował serduszko? Na filmach z you tube słabo to szukanie wypada... można dostać zawału wczesniej. Chociaż opis ze taki niby profi.....
@agatush @Porzeczka1234 @iveo i pozostałe które używały angelsounds - a tam zawsze znalazlyscie tętno? Czy zdarzało się nie?

Tak ja jestem zadowolona z mojego detektora należy tylko nabrać wprawy.
Sonoline B
 
RITA MICHALINA[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Nasz najwiekszy skarb
Dziekujemy wszystkim ciociom. To aby nie tracic nadziei i marzyć
Trzymamy za wszystkich kciukiZobacz załącznik 888946
Cudna!!! I piękne imiona :-) gratuluję i gorące buziaki przesyłam :-)
Ja jeszcze o te detektorki :)
@magda1208 ten sonoline b (jak mniemam, bo są jeszxze c) bez problemu znajdował serduszko? Na filmach z you tube słabo to szukanie wypada... można dostać zawału wczesniej. Chociaż opis ze taki niby profi.....
@agatush @Porzeczka1234 @iveo i pozostałe które używały angelsounds - a tam zawsze znalazlyscie tętno? Czy zdarzało się nie?
Nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem tętna a jestem słusznych rozmiarów. Teraz do detektor można ściągnąć też aplikacje która pokazuje Ci ilość uderzeń serduszka Malucha :-)
 
reklama
@magda1208 myślę że co 4 tygodnie wystarczy pewnie u Maliny też zaczną ci teraz je robić wizyty masz często ja też tak się nachodzilam ale to wszystko dla bąbla.

@marshia ja nie mogłam 1 raz znaleźć serduszka i prawie zawał był to 11 tydzień może ale później @susana mi pomogła nakierowała gdzie szukac bo szukałam za wysoko. Ty chudzina to powinnas szybko znaleźć!

@mała79 dziękuję za informację. Przykro mi że inseminacja się nie powiodła trzymam kciuki aby i tobie wkrótce się uda tyle tu cudów mamy jak w nie nie wierzyć

@burczuś jak sytuacja u Ciebie ? Za Was również kciuki zaciskam

@bertha byłaś dziś u tej Pituch?
 
Do góry