reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia adapter dobra rzecz zwlaszcza jesli duzo przemieszczasz sie autem. Ja juz swoj wyciagnelam i do auta wlozylam. Brzuch powoli wystaje i wygodniej.
Ja kupilam be safe jest niezly. Mozesz spokojnie kupic ten bez isofix. Mi sie isofix nigdy nie przydal
 
Ja dużo, bardzo duzo, w spódnicach i sukienkach krótkich chodzę - czesciej niż w spodniach. Ten @Destino , który Ty masz chyba wtedy średnio wygodny by był? Oczywiście poczekam z tym jeszcze przynajmniej 2-3 tyg.... ale chodzi mi po głowie tamat.
Destino @aspekt a Wy macie detektor?
 
@marshia jesli krotkie spodniczki to sobie poradzi, ale lepszy do spodni. Mnie w pierwszej ciazy ratowal, bo bardzo bolal mnie brzuch i nie moglam miec pasa. Jak tylko uslyszalam serduszko i przeszlam 10tc kupilam. A jesli chodzi o detektor nie chcialam. Balam sie, ze bardziej bedzie mnie stresowalo jak nie znajde serduszka. Dostalam od Aniola i stalo sie tak jak myslalam. Raz sie skusilam nie znalazlam serduszka i usilowalam nie zejsc na zawal. Tak wiec bylam bez.
 
@marshia Nie mam detektora, jakoś nie mój klimat emocjonalny. Do tego w 14 tc ginekolog nie był w stanie swoim detektorem znaleźć pulsu mojego dziecka (on nie miał USG w gabinecie, każdej pacjentce akcję serca tylko tak bada, więc chyba wie, gdzie szukać, a ja dodatkowo jestem szczupła), więc tym bardziej nie miałam ochoty na taki detektor. Ok. 17 tc już czułam ruchy.
 
@Czajak ♥️♥️♥️♥️ Rita cudo cioci ♥️!

@marshia ja nie miałam żadnych podkładek adapterów itd a jedziłam co 3 tygodnie do Łodzi 220 km w jedną stronę i ze 4 razy 500 km do teściów! Ja polecam dedektor byłam spokojna ten co @Totois30 pisze angel sounds jest spoko cena 100 zl nowy można kupić z allegro z wyświetlaczem za 200 zł albo z olx polecam!
 
reklama
Ja dużo, bardzo duzo, w spódnicach i sukienkach krótkich chodzę - czesciej niż w spodniach. Ten @Destino , który Ty masz chyba wtedy średnio wygodny by był? Oczywiście poczekam z tym jeszcze przynajmniej 2-3 tyg.... ale chodzi mi po głowie tamat.
Destino @aspekt a Wy macie detektor?
Kochana ja też jeździłam Bez adaptera i też tak jak @Porzeczka1234 miałam Angel Sounds detektor.
 
Do góry