reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Czajak cudownie pamiętam Cię bo ja też z Krakowa i od Maliny. Do którego zresztą pokierowal mnie prof H. ale do niego już nie wróciłam. Dużo dobrych chwil z córeczką serdeczne gratulacje!
 
@Czajak CUDOWNA I FANTASTYCZNA WIADOMOŚĆ ! Cieszę się bardzo że Ci się udało ! No profesor Malinowski to ma łepek :)

@Porzeczka1234 Tak ja już tuż tuż w sumie bliżej niż dalej :D taką mam nadzieję że poród zacznie się sam 14/15 Września ale pewno będę musiała iść na cesarkę sama ... nie wiem może powalczę jakimiś metodami na próbę wywołania porodu w tych okolicach to już będzie mój 39 tc. Teraz od przyszłego tygodnia mam mieć KTG. Wczoraj byłam na wizycie i mała ma 2200 :) jestem mega zadowolona z wagi :) oby tak dalej to będzie super :) @smerfik88 cieszę się z Twojej udanej wizyty musiałyśmy się minąć gdzieś na korytarzu :) @marshia Ty masz mega giga zdjęcia dzidziusia <3 super się cieszę że wszystko ok :D ! Teraz testy to już formalność będzie dobrze :*
 
Ostatnia edycja:
@Czajak wspaniala wiadomosc. Cudnie, ze sie udalo. Jakbys jeszcze chciala podzielic sie zdjeciem Ritki ku pokrzepieniu serc starajacych i walczacych, byloby super. Duzo zdrowka, sily i nadziei. Tulcie sie kochane [emoji178]
 
5,98 cm szczescia. Nosek jest, przezierność ok, 2 rączki, 2 nóżki, 2 półkóle mózgowe (zaczątki), serduszko 170, żołądek, pęcherz moczowy, kręgosłup, przepływy żylne - ok. Na usg wszystko w porządku.
Krasnal spał..... jak mi gin zaczął stukać w brzuch to się wystraszyłam, ze serduszko przestało bić. A on mówi: „spi i nie współpracuje”..... Kaszlałam i nic. Po ilus puknieciach obudził się. Czekam na oddanie krwi. Wynik pappa za tydzień. Nifty za 9 dni roboczych.
Jest 12+1, wyglada na 12+3.
Szyjka 3,16. Krwiaków nie widać.
Zobacz załącznik 888162

Marshia kochana gratulacje ;)
Bardzo się cieszę , że się udało w końcu musiał nadejść ten piękny dzień . Życzę wam zdrówka i wytrwałości :)
Pozdrawiam
 
@Auri_a no ma mój doktorek oko do dobrych ujęć :) Jeszcze pytał czy takie mi pasuje czy coś więcej próbujemy :)
Będą do albumu (mam taką cichą nadzieję) :)
@ovli22 a co u Was? Jak stymulacje?
 
reklama
Do góry