reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha jesteś bardzo silną kobietą. Może faktycznie cos blokuje? Moze warto to zbadać?
@marshia dobrze że wszystko ok :) masz jakieś objawy czy dalej cisza?
@Czajak gratuluję ogromnie :) ja też się boję i doskonale Cie rozumiem.

U mnie prenatalne dopiero 29.08 mam nadzieje ze nie zejde do tej pory na zawal. Moje nastroje to sinusoida szkoda ze nie ma domowego usg. U lekarza bylam na usg 2 tyg temu bylo ok ALE to az 2 tyg temu. Kolejna w pon. Nie mam objawow poza tym ze przytylam bo nie cwicze bo jem sporo. W 14 tc jak wszystko bedzie dobrze mam zamiar wrocic do aktywności.
Kiedy ten czas zacznie plynac szybciej?
 
reklama
@bertha jesteś bardzo silną kobietą. Może faktycznie cos blokuje? Moze warto to zbadać?
@marshia dobrze że wszystko ok :) masz jakieś objawy czy dalej cisza?
@Czajak gratuluję ogromnie :) ja też się boję i doskonale Cie rozumiem.

U mnie prenatalne dopiero 29.08 mam nadzieje ze nie zejde do tej pory na zawal. Moje nastroje to sinusoida szkoda ze nie ma domowego usg. U lekarza bylam na usg 2 tyg temu bylo ok ALE to az 2 tyg temu. Kolejna w pon. Nie mam objawow poza tym ze przytylam bo nie cwicze bo jem sporo. W 14 tc jak wszystko bedzie dobrze mam zamiar wrocic do aktywności.
Kiedy ten czas zacznie plynac szybciej?
Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok. :*
 
@Zzzzzz objawow brak (chyba, żeby uznać zaparcia za objaw.....). Waga wciąż 1,5 na minusie od pierwszego ważenia i stoi w miejscu. Chociaż jem duuuzo więcej.
Czasem boję się, że się obudzę z tego snu, bo tylko na usg i potem na tych zdjęciach widzę, że to prawda.
 
@marshia @Zzzzzz faktycznie jak zaczyna sie czuc regularnie ruchy jesl lepiej i leci szybciej ale kazdy tak roznie odczuwa, zalezy gdzie lozysko jest umiejscowione , na polowkowych ja dostalam info na tej calej karteczce a wy wiecie? mojego bąbla na szczęście czuje chyba przy kazdej jego aktywnosci, nie mowiac jak pare razy dziennie naprawde szaleje i brzuch juz caly chodzi:) no ale u mnie bez detektora by sie nie obylo, zaopatrujecie sie? Ja w ogole musze słuchać czy nie zwalnia a gin obejrzal sprzet i mowi ze super detektor i tetno porownywalne do z jego maszyny i moge sama sluchac. @smerfik88 gratki wizyty: )

Ja wczoraj mialam ostatnie badanie serduszka babelka:) skonczony 24 tc i ponoc juz nie ma ryzyka:) dr mowi ze tak jest z jej doświadczenia . dostalam piekne zdjecie siurasa i malo wyrazne ale jest jak ssie malenstwo kciuk.
Poowodzenia wszystkim :*
 

Załączniki

  • 20180814_141110-1.jpg
    20180814_141110-1.jpg
    405 KB · Wyświetleń: 76
  • 20180814_141115.jpg
    20180814_141115.jpg
    673,8 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
@Zzzzzz dziekuje:* ja sluchalam juz w 12 tc i naprawde jak przegladalam allegro to teraz wiem ze kazdy bedzie dobry byle mial certyfikaty a kazdy ma. Ja mam malo popularny firmy sunray Link do: Sunray Medical Apparatus Co., Ltd - SRF 618E - Detektory tętna płodu - Medipment.pl akurat taki udalo mi sie dorwac na aukcji za 100 zl! Zalezalo mi na takim z wyswietlaczem, musze wiedziec jak szybko dokladnie bije serduszko ale te angel sounds bez wyswietlacza maja apke do telefonu ze tez sie wyswietli wiec naprawde kazdy bedzie dobry:) polecam olx , szczególnie w Twoim mieście to nie placisz za wysylke i licytacje chociaz licytacje dluzej sie czeka ja akurat mialam szczescie bo znalazlam aukcje jak sie konczyla a tak to wiadomo 7 dni np sie czeka...a z imieniem jest ciezko... Ale mamy jeszcze czas i wciaz myslimy:)
 
reklama
Do góry