reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Detektory tetna tez sa na Aliexpresie. Nie wiem jak przy obecnym kursie $ ale jeszcze na wiosne przebitka cenowa byla niezla.
 
reklama
Ja na razie jezdze bez adapterow..pas mam tak bardzo nisko ten dolny ale od września moge wiecej jezdzic wiec sie zastanowie @Porzeczka1234 a mialas normalnie pas czy jakos cos z nim wywijalas:)?

A co do detektorow, naogladalam sie filmikow na youtubie jak wczesnie sluchac serduszka i naprawde nie bylo ze znalezieniem najmniejszego problemu, tzn za pierwszym i drugim razem szukalam z minutke ale jak znalazlam to potem zawsze w tym miejscu pikalo:)
 
Co do adapterow mysle ze zalezy jaki pas jest w aucie i jaki brzuszek. Ja brzuch mialam nisko i pas akurat uciskal mi brzuszek, szczegolnie DO 3 trymestru. Wiec szybko kupilam
 
5D412C56-7904-4909-8302-1B900565583E.jpeg


Pozdro ze wsi :)
 

Załączniki

  • 5D412C56-7904-4909-8302-1B900565583E.jpeg
    5D412C56-7904-4909-8302-1B900565583E.jpeg
    602,4 KB · Wyświetleń: 511
@ovli22 co u was slychac. Jak psiaczek? ,Rozgosciliscie sie juz w kraju?

@Destino pieSek ma się dobrze ! Ba nawet bardzo dobrze ;)

W Pl niby jest Ok ale czegoś brakuje ! Może dlatego ze mieliśmy trudny początek od ludzi którym ufaliśmy ;( blleee .
Wróciliśmy dużo zobaczyliśmy, przejrzeliśmy na oczy i teraz jest troszkę przykro No ale idziemy dalej !
Jak byśmy byli nadal w uk to byśmy byli zaślepieni ich urokiem ha ha ;) i fałszem
.
Przymierzamy się do kupna działki i budowy domku ! Myślimy czy lepiej budować czy kupić gotowca .

@Marsha u mnie ch...nia z grzybnią i pokemony !!

Nic się nie dzieje ale jak czytam takie cuda to jeszcE jakaś nadzieja jest ;)
 
@ovli22 piesek super [emoji179] a co do ludzi to niestety taka weryfikacja sie dzieje co jakis czas. Szkoda, ze ostatnio ludzie przynosza tyle rozczarowan. Jesli chodzi o dom to polecam gotowca, ewentualnie stan dewrloperski zamkniety. Siora sie buduje i widze ile ich to kosztuje nerwow, zdrowia i takich tam... finansow tez.
 
@ovli22 piesek super [emoji179] a co do ludzi to niestety taka weryfikacja sie dzieje co jakis czas. Szkoda, ze ostatnio ludzie przynosza tyle rozczarowan. Jesli chodzi o dom to polecam gotowca, ewentualnie stan dewrloperski zamkniety. Siora sie buduje i widze ile ich to kosztuje nerwow, zdrowia i takich tam... finansow tez.

Zgadzam się budowa i urządzanie masakra.
 
reklama
Do góry