reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny A któraś z Was bolało tak z boku z lewej strony? To takie jakby kłucie połączone z ciągnięciem , takie mało przyjemne uczucie. Nie umie do końca tego opisać jakby taki trochę przeszywajacy bol.... zglaszalam to pani doktor Ale nic tam nie ma....
 
reklama
@iveo „krasnalek”, żeby nie było bezosobowo :). Do dziewczynki tez można mówić krasnalku :)
Nifty za 2 tygodniu pokaże jaka płeć. Ja po cichu myśle, ze dziewczynka. Jakoś od poczatku. Mój M celuje w chłopaka. Szanse mamy 50/50 ;)
 
@marshia super krasnalek. Zazdraszczam, ze stres badania masz juz za soba

A Ty kiedy? Następny tydzień?
Trochę stresu będzie jeszcze przy wyniku, usg to jednak nie wszystko. Chociaż NT 1:45 i wszystko na miejscu dobrze rokuje :) :) :)

@bertha ja wiem, ze m już jest na nie co do IVF. Ale przy tych parametrach może nasienie dawcy jest rozwiązaniem? Myślałaś o tym? Może to jednak jest głównym problemem? Bo Ty się badasz wzdłuż i wszerz, a przecież wynik m różowy nie jest :/.
 
reklama
Do góry