reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia nie będę tak w nieskończoność robić tych stymulacji. Pamiętaj, że to był nr 5 już [emoji15][emoji15][emoji15] Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Ja już nie najmłodsza, wiec wartościowych komórek niewiele. No i wyniki u m są mocno obniżone. Dlatego u nas zawsze tylko in vitro mogło być. Myśle o KD w Czechach, ale ze względu na kiepskie wyniki nasienia mamy z m wątpliwość czy to ma sens i czy nie od razu pójść w kierunku AZ. Zobaczymy jak to się potoczy. Jedno jest pewne: ten cykl po stymulacji odpoczywam [emoji41]
@czarna_mala @dżoasia no właśnie.... ważne żeby w tych staraniach się nie zatracić. I mieć trochę tego życia dla siebie. Dlatego ja normalnie planuje wakacje, urlopy... a jak wypadają akurat wizyty no coz. Miesiąc w plecy to nie problem. Lepiej się żyje jak człowiek wypoczęty.
I powiem wam dziewczęta, że gdybym tak się oglądała, że zaraz będę w ciąży to nie zmieniłabym wygodnej pracy (no bo zaraz będę w ciąży przecież)i tkwiłabym w niej nieszczęśliwie kolejne kilka lat. A tak zmieniam już dwukrotnie [emoji6]
Starania, staraniami ale też trzeba żyć.
No to się nagadałam [emoji6]

Za was wszystkie słońca [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ niech pojawią się tu kolejne ciąże [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
coś w tym jest, od 3 lat kiedy prztrafiło mi sie pierwsze poronienie całe życie moje się kręci wokół badań i lekarzy a ja czuje się coraz bardziej chora przez to wszystko, bo jak nie w tym badaniu coś wyjdzie to w tamtym itd. Mam już pełna d... tego wszystkiego. Mam problem coraz większy żeby nastawić się do tego pozytywnie i ten wiek o którym piszecie, 37 lat mam i ta presja czasu mnie dobija.

Dziewczyny ostatnio dwa razy przy badaniu moczu wyszło mi ciężar właściwy poniżej normy 1,013 przy normie od 1,015 do 1,030. w necie piszą nieciekawe rzeczy jak o tym czytam a lekarz nie zwrócił na to zbytnio uwagi. Nie wiem czy mam dalej szukać powodu, kreatynia jest w normie.
 
Tak robią. U niektórych dziewczyn jest poprawa, spada FSH, podnosi się nieco AMH. A u innych są problemy, robią się torbiele, występują puste pecherzyki...
Nie o wszystkim się mówi.
Do dziewczyn z problemami przy IVF. Sorry, ze tutaj, ale sie nie udzielam na innych wątkach.
Nie mam pojęcia czy juz to robią, ale skoro wypowiada sie doktor z invicty to moze tak.
Link do: MamaDu.pl - ciąża, poród, niemowlę, przedszkolak
Mamy na watku jedna dziewczyne ktora miala ten zabieg poltora tygodnia temu. Czekamy na efekty :)
 
Dziewczyny czy te wyniki sa ok? Wczoraj wrzucalam te ft4 ft3 a dzis jeszcze dostalam wyniki z antyTG antyTPo
Wiadomo normy normami, ale moze ktoras wie, czy faktycznie sa odpowiednie.
Dawke euthyroxu juz zwiekszylam, zeby Tsh spadło.

A homocysteina od 18.07 spadla z 16 na 8.24 ;) od 23.07 biore metylowane witaminy takze dziala
20180814_075401.jpg
 

Załączniki

  • 20180814_075401.jpg
    20180814_075401.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 371
reklama
@marshia Będzie Dobrze
@czarna_mala Ściskam i życzę wytrwałości.
Kciuki za staraczki.
Mamusie pozdrawiam.
@Porzeczka1234 U mnie bez zmian nie odzywam się bo źle się czuje bóle głowy mdłości do tego żołądek i brzuch .
Krocze i spojenie mnie boli już łykam magnez ale z miernym skutkiem.
Wstaję pomalutku bo kręgosłup i pupa boli .
Zrobiłam sobie test papierka lakmususowego i zabarwił się na zielono tj. ph 6-6,5 zastanawiam się czy infekcji nie ma.
Modlę się aby dotrwać do końca bez atrakcji.
No to ponażekałam.
 
Do góry