reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Zzzzzz grunt to dobre samopoczucie [emoji1] ja sie juz nie przejmuje rozstepami. Troche waga tylko. To moja 4 ciaza. Nie tak duzo, ale jak wczoraj na wizycie o tym wspomnialam, to serce zakulo bolem. Jeszcze lekarz dodal z prawdopodobnym poeodem. Taka prawda, coz zrobic.
A to nasza betka, troche rozmazana, bo sie wiercilaZobacz załącznik 884824Zobacz załącznik 884825

Myślałam, ze masz wizytę 20 dopiero i podziwiałam Cię za cierpliwość :) coś źle przeczytałam. Cudny maluszek ♥️ Oby tak dalej :)
Ps. Ja jak mówię, ze 6 ciąża i 0 dzieci to czuję się ufo.......
 
reklama
@marshia podziwiam i troche sobie wyobrazam jak to brzmi.
Wizyta miala byc 20 i bedzie. Tu bylismy u Milewicza bo leki sie koncza. Polubilam tego goscia i nawet mu ufam, a to u mnie nie takie proste.
 
@marshia @Marthi @nafoczka dzięki zo interpretację :-) zaliczyłan już endokrynologa i kazała zostać przy glucophage xr 500 na noc, powiedziała jak wy że insulina książkowa. A glukoza fatalna że cukier wogle nie przechodzi mi przez ściany jelita i chyba to jakieś nie tolerancje pokarmowe, mam przejść na dietę bezglutynowo- bezlaktozową OMG nie wiem co ja będę jeść. @Marthi koenzym kupuję raz ubichinol raz ubichinon Swansona.
 
reklama
Do góry