reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@iveo wapno takie najprostsze. W blistrach z folii. Calcium Teva (177 mg 1 tabletka). Takie mi dała babka w aptece jak zapytałam co mogę. Encorton biorę 15 mg.
Jeszcze miakam holtera od wczoraj i w niektórych miejscach miałam elektrody - prwnie dodatkowo tej klej podraznił :(.
Byle do jutra, bo montujemy klimatyzację na chatce :). Ale dziwniejsza noc do przetrwania jeszcze :( :(
 
@marshia to spokojnie mozesz 2x1 wapna w ciązy mozna 500 mg na pewno
A Encorton stosowany w szpitalach w cięzkich alergiach to tym bardziej powinien przytłumic zwyklą
Chociaż u mnie się to nie sprawdzało ;)
 
Dziewczyny mam zapytanie odnośnie TSH
zrobiłam i wyszło mi FT4 0.90 przy normie od 0.93. Ginekolog przepisała mi eutyrox 0.25 nie wiem czy brać czy czekać do wizyty u endokrynologa.?

Ponawiam pytanie o krem na brzuszek i nogi jakiś chłodzący.?
 
Dziewczyny mam zapytanie odnośnie TSH
zrobiłam i wyszło mi FT4 0.90 przy normie od 0.93. Ginekolog przepisała mi eutyrox 0.25 nie wiem czy brać czy czekać do wizyty u endokrynologa.?

Ponawiam pytanie o krem na brzuszek i nogi jakiś chłodzący.?

Magda mi tydzień temu wyszło ft4 1,9 - norma do 1,7. Po tygodniu w innym labie wyszło 1,5 - norma do 1,5 (diagnostyka robi z podziałem na trymestry ciąży). I nie dostałam tabletek. Mam powtorzyc badanie za 10 dni. Tsh mam w dolnej granicy 0,04. I wszystko pozostaje tylko do kontroli.
 
Dziewczyny mam zapytanie odnośnie TSH
zrobiłam i wyszło mi FT4 0.90 przy normie od 0.93. Ginekolog przepisała mi eutyrox 0.25 nie wiem czy brać czy czekać do wizyty u endokrynologa.?

Ponawiam pytanie o krem na brzuszek i nogi jakiś chłodzący.?
A ja polecam smarowac sie kremem i olejkiem. Na noc mialam olejek, zeby ubran nie zabrudzic, rano krem. Uzywalam olejku dla ciezarnych z weledy, w Pl wiem ze mozna go dostać przez internet. I nie mialam ani jednego rozstepu, mimo dodatkowych 21kg[emoji6]
 
reklama
A co do kremów na brzuch - one serio działają? W sensie te na rozstępy, ciążowe itp... nie chodzi po prostu o to, żeby smarować to ciało regularnie czymkolwiek, żeby po prostu było
nawilżone i elastyczne? A mustele itp po prostu wyciahają kasę z kieszeni, bo kobiety łapią się na chwyt marketingowy?
 
Do góry