reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Nadzieja2018 porod nie trwa 5 min. Sory, ze tak brzydko ci odpisuje. Lekarze sobie poradza. Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Wazne by antybiotyk podac 4 h przed narodzinami dziecka, a jak nie zdaza, to sie obserwuje malca i robi badania. Jestescie bezpieczni.
 
@Destino @anna_kat
A co w przypadku gdyby poród zaczął się wcześniej?
To nie ma chyba znaczenia. Chodzi tylko o to, ze jak dziecko przechodzi przez kanal rodny to sie moze zarazic, a i kobieta moze dostać sepsy jak bakterie przejda do krwi. Antybiotyk dostajesz juz w trakcie porodu, chyba co 2h.

Dokładnie, tak jak @Destino napisala. Nie martw sie, zdążą [emoji1]
 
Dzieki dziewczyny za rady.
Jak dobrze rozumiem to
1. Na pewno potrzebuje lekow odnosnie krzepniecia koniecznie genetyk i hematolog.
2. witaminy metylowane.
3. Co do szyjki to i tak szew lepiej zalozyc i tego tematu nie odpuszcze.

A powiedzcie mi jakie robi sie badania na ta krzepliwosc ? W sensie mam stwierdzoną trombofillie to jak potem zaczynam brac leki to jakie badania i co ile wykonuje sie czy badania sa.ok w ciazy i przed ciaza ?


Kurcze skad wiedziec , ze lekarka ktora wybralam jest.ok do prowadzenia takiej ciazy ?! I przygotowania do niej ?
 
@maa821 pierwszy rok życia małego to ciągłe wędrówki po lekarzach czasem kilku dziennie- zagrożenie poważnymi chorobami - czas pokaże na ile będzie zdrowy.
@bertha udanego urlopu ! Detoks od forum nie zaszkodzi :)
 
reklama
@bertha odpoczywajcie macie mega pogode na urlopowanie :)
@Konwalijka89 jestem z Tobą ronilam w tych samych warunkach co Ty przykro mi wiedząc przez co przechodzisz. Co do Twojego TSH polecam protokół autoimmunologiczny
Link do: Protokół autoimmunologiczny • Dla kogo? Co jeść? Jadłospisy • PaleoSMAK
Piłaś plyn lugola? Urodzilas sie w okolicach 1986r?
Osobiscie nie robiłabym tego na własną reke ale mysle ze warto o tym porozmawiać z lekarzem.
@Nadzieja2018 pamietasz mamy podobna historię mi też odeszły wody wcześniej przez 2 tyg bolal mnie brzuch. Lekarze sa zdania ze to przez bakterie a ja uwazam ze moze tak moze nie. Doczytalam ze kobiety z problemami zakrzepowymi moga stracić ciaze na wiele sposobow nie tylko obumarcie. Nie dowiemy sie co bylo przyczyną. Możemy gdybać nie mamy dowodow. Wiemy na co zwrócić uwagę by teraz chronic siebie i ciaze. Nawet nie chcę myśleć co moglo by się stac z dzieckiem a przede wszystkim z TOBA w trakcie kolejnej ciazy gdybys o tym nie wiedziała. Heparyna ma pomóc takze a nawet przede wszystkim Tobie. Znam historie kobiet (osobiscie) ktore po porodzie miały sparalizowana cześć ciala. Tobie to nie grozi bo wiesz jakie brac leki. Moze to zabrzmi dziwnie ale byc moze ta strata uratowała Ci życie. O swojej mysle pobodnie.
 
Do góry