reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha odpoczywajcie macie mega pogode na urlopowanie :)
@Konwalijka89 jestem z Tobą ronilam w tych samych warunkach co Ty przykro mi wiedząc przez co przechodzisz. Co do Twojego TSH polecam protokół autoimmunologiczny
Link do: Protokół autoimmunologiczny • Dla kogo? Co jeść? Jadłospisy • PaleoSMAK
Piłaś plyn lugola? Urodzilas sie w okolicach 1986r?
Osobiscie nie robiłabym tego na własną reke ale mysle ze warto o tym porozmawiać z lekarzem.
@Nadzieja2018 pamietasz mamy podobna historię mi też odeszły wody wcześniej przez 2 tyg bolal mnie brzuch. Lekarze sa zdania ze to przez bakterie a ja uwazam ze moze tak moze nie. Doczytalam ze kobiety z problemami zakrzepowymi moga stracić ciaze na wiele sposobow nie tylko obumarcie. Nie dowiemy sie co bylo przyczyną. Możemy gdybać nie mamy dowodow. Wiemy na co zwrócić uwagę by teraz chronic siebie i ciaze. Nawet nie chcę myśleć co moglo by się stac z dzieckiem a przede wszystkim z TOBA w trakcie kolejnej ciazy gdybys o tym nie wiedziała. Heparyna ma pomóc takze a nawet przede wszystkim Tobie. Znam historie kobiet (osobiscie) ktore po porodzie miały sparalizowana cześć ciala. Tobie to nie grozi bo wiesz jakie brac leki. Moze to zabrzmi dziwnie ale byc moze ta strata uratowała Ci życie. O swojej mysle pobodnie.
Wiem, ze to nie do mnie, ale poczulam, ze do mnie tez by pasowalo... maz mi tez powiedział, ze strata Franka spowodowala ze sie badam, zaczelam zdrowiej odzywiac (IO) i byc moze wlasnie on uratowal mi zycie, bo tak to bym.o wielu dolegliwościach nie wiedziala i zyla byc moze krocej.
Szkoda tylko, ze nastapilo to tak pozno. Kazda strata jest straszna ale kiedy bylam juz w 23tc myslalam ze bedzie z gorki... jakie to bylo straszne kiedy po powrocie ze szpitala pakowalam ubranka Franka ktore kupilam kilka dni wczesniej.. i jak nagle bylam pusta skoro od 5 tyg czulam jego ruchy:(
 
reklama
Wiem, ze to nie do mnie, ale poczulam, ze do mnie tez by pasowalo... maz mi tez powiedział, ze strata Franka spowodowala ze sie badam, zaczelam zdrowiej odzywiac (IO) i byc moze wlasnie on uratowal mi zycie, bo tak to bym.o wielu dolegliwościach nie wiedziala i zyla byc moze krocej.
Szkoda tylko, ze nastapilo to tak pozno. Kazda strata jest straszna ale kiedy bylam juz w 23tc myslalam ze bedzie z gorki... jakie to bylo straszne kiedy po powrocie ze szpitala pakowalam ubranka Franka ktore kupilam kilka dni wczesniej.. i jak nagle bylam pusta skoro od 5 tyg czulam jego ruchy:(

Ściskam
Takie historie czynią nas bardziej wyczulonymi ale pokazują że czasami jesteśmy bezradni i na pewne sprawy nie do końca mamy wpływ.
 
HELP.... dostałam wczoraj uczulenia na dekolcie :( z przegrzania w nocy - nienawidzę tego upału, w mieszkaniu mam ponad 30 stopni, w nocy niewiele mniej :(. Wczoraj wypiłam zwykle wapno i jakoś się uspokoiło, teraz znowu swędzi. Przyłożyłam zimny okład - nie pomaga :/. Mogę więcej wapna? Miała któraś z Was uczulenie???? :( :( :(
 
HELP.... dostałam wczoraj uczulenia na dekolcie :( z przegrzania w nocy - nienawidzę tego upału, w mieszkaniu mam ponad 30 stopni, w nocy niewiele mniej :(. Wczoraj wypiłam zwykle wapno i jakoś się uspokoiło, teraz znowu swędzi. Przyłożyłam zimny okład - nie pomaga :/. Mogę więcej wapna? Miała któraś z Was uczulenie???? :( :( :(

Nie pomogę niestety.
 
HELP.... dostałam wczoraj uczulenia na dekolcie :( z przegrzania w nocy - nienawidzę tego upału, w mieszkaniu mam ponad 30 stopni, w nocy niewiele mniej :(. Wczoraj wypiłam zwykle wapno i jakoś się uspokoiło, teraz znowu swędzi. Przyłożyłam zimny okład - nie pomaga :/. Mogę więcej wapna? Miała któraś z Was uczulenie???? :( :( :(

Ja nie miałam wysypki nigdy, ale ciekawą rzecz wyczytałam jakiś czas temu. Może się przyda :)
Link do: Popularny lek okazał się ściemą. Specjaliści wykazali: wapno nie pomaga na alergię
 
reklama
Do góry