reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Nadzieja2018 mi wyszło ma warsztatach psychologicznych kiedyś ze mam umysł analityczny i bardzo zdrowo rozsądkowe podejście.
Myślę że praca np siedząca lub siedząco stojąca jaka mam nikomu w ciąży nie zaszkodziła. A w problemach zakrzepowych brak ruchu wręcz niewskazany.
Zgadzam się ze metformax to konik prof Jerzak wiec tak jak ona pisze na pewno jest najlepiej.
Pobadasz immunologie zobaczysz czy masz wskazania do czegoś więcej

Dziewczyny spotkałam dziś u Maliny 2 dziewczyny które prowadzi na encortonie bez szczepień. SZOK!!!

Mówiły coś więcej na temat tego leczenia.?
 
reklama
Mówiły ze w wynikach wyszło im tylko ana graniczne i podwyższona aktywność nk. Wnioskuję ze te testy limfocytowe były dobre. Myślę że nie miały przeciwwskazań do szczepień bo mówił ze gdyby się nie udało ileś tam zajść to zacznie szczepić.
A ciąża standardowo na clexane encortonie
 
@Nadzieja2018 po poronieniu ostatnim moj organizm zwariowal. Cykl wydłużył sie z 28 dni do 33/34 a krwawienie trwalo 2 dni. Monitorowałam cykl i różnice to bylo zdaniem mojego lekarza. Pozniej przestalam monitorować i zaczelam mierzyć temperaturę i zaszlam.

Jestem po wizycie. Poki co wszystko git. Claxene zamieniony na Neoparin zostaje przy dawce 0,4 jak mi ddmery zaczna szaleć to zwieksze.
W ogole okazalo sie ze nie bede miala refundacji na neoparin bo nie mam powtorzonych badań. Pomimo ze wynik przeciwcial do 20 a mam 100 i dwa poronienia i przez 2 immunologow wskazania do claxene. Cóż...
Jestem mega zła na ten system aaaaaaghhhhhhhh skad brać kasiure na prywatne badania , leki i wizyty srednio idzie mi na te przyjemności 1000zl /mc.
Śluz też normalny czyli te gluty sa fizjologicznie ok.
Brak objawów może byc spowodowany przykmowaniem sterydów tak mi powiedziała doktor.
 
@Zzzzzz a nie możesz teraz powtórzyć żeby od przyszłego miesiąca mieć ref?
Cieszę się że wszystko dobrze.
Mi po poronieniach cykl się zmienił z 28 na 33-34 późne owu dopiero po ziołach ojca Sroki wrócił na właściwe tory
 
@Zzzzzz a nie możesz teraz powtórzyć żeby od przyszłego miesiąca mieć ref?
Cieszę się że wszystko dobrze.
Mi po poronieniach cykl się zmienił z 28 na 33-34 późne owu dopiero po ziołach ojca Sroki wrócił na właściwe tory

@iveo
Czyli podobnie jak u mnie. Od grudnia nie poznaje swojego organizmu. Wczesniej wiedzialam co do dnia, ze mialam owulacje. A teraz nic, a przed okresem zero bolu piersi. Kupilam te ziola:) Mialam tylko schizę czy to, ze biore glucophage nie przeszkadza zeby pić te ziółka?
 
Odebrałam wyniki próby wątrobowe bez zmian podwyższone.
Kwasy żółciowe 1,1
APTT po 24h od zastrzyku poniżej normy bo 24,3.
 
Pomoze mi ktos zinterpretować wyniki ?
Powod badania : porod przedwczesny w 23tc. Dziecko zylo do ostatniej chwili , prawdopodobnie niewydolnosc szyjki lub infekcja. Po porodzie badanie homocysteiny wyszlo.ponad norme i ginekolog zalecil badanie na trombofilie. Dzis dostalam wyniki. Co one oznaczaja ?
Mimo, ze rozwoj dziecka byl ok to czy takie wyniki mogly miec wplyw na to ze zaczelam rodzic czy to czysty przypadek? Jak wyglada kolejna ciaza z takimi wynikami? Bede wdzieczna za odpowiedz

Dopiero bede starala sie o skierowanie do poradni genetycznej (czy taki wynik uprawnia mnie do otrzymania skierowania od lekarza rodzinnego? )
 
reklama
No i wyniki
20180802_155031.jpg
 

Załączniki

  • 20180802_155031.jpg
    20180802_155031.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 369
Do góry