reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Zzzzzz możesz brać neoparin.zapytaj w aptece to Ci potwierdzą że to to samo. Clexane to nie oryginał tylko inny koncern... firma. Neoparin nie jest w niczym gorszy.
 
reklama
Clexane jest światowego producenta francuski i na rynku od wielu lat a Neoparin od roku i polski. Skład ten sam. Neoparin niekoniecznie gorszy po prostu jeszcze nieznany i dlatego lekarze wola ten sprawdzony.
@burczuś Clexane to jednak orginal
 
@iveo skoro skład ten sam to "niekoniecznie gorszy"?? Taki sam. Wogóle nie gorszy. Skoro clexan oryginal...to neoparin podroba? Tak to jest w świecie farmacji,że po iluś latach patenty wygasaja i inne koncerny mogą rownież produkować leki o tym samym składzie. Taniej. Bo wcześniej producent pierwowzoru jest monopolistą i winduje ceny. O to tu chodzi... tak jest m.inn.z wiagrą:) już nie tylko niebieskie tabletki pomagają starszym panom;););)
A i jeszcze coś...to nie tak,że lekarz zna clexan i dlatego go poleca.poprostu ma lepsze wycieczki id firmy,ktora jest na rynku wiele lat:):):) firmy robią wyciągi z aptek ile ich leku sie sprzedało...oraz jaki lekarz przepisał;)
 
Jeśli chodzi o oryginały i nieoryginaly to te pierwsze maja badania kliniczne, bo muszą. Zamienniki natomiast maja ten sam sklad, ale badań juz nie przeprowadzaja. Dzialanie maja takie samo. Niektorzy po prostu wola brac to co ma badania kliniczne, tak na wszelki wypadek.
 
Clexane jest światowego producenta francuski i na rynku od wielu lat a Neoparin od roku i polski. Skład ten sam. Neoparin niekoniecznie gorszy po prostu jeszcze nieznany i dlatego lekarze wola ten sprawdzony.
@burczuś Clexane to jednak orginal
one nie mają raczej substancji dodatkowych bo są podawane za pomocą iniekcji więc na pewno jest to, te samo działanie.
 
Clexane jest światowego producenta francuski i na rynku od wielu lat a Neoparin od roku i polski. Skład ten sam. Neoparin niekoniecznie gorszy po prostu jeszcze nieznany i dlatego lekarze wola ten sprawdzony.
@burczuś Clexane to jednak orginal
Iveo,mam pytanko, czy ty miałaś biegunkę po tym MOLOXIE, bo ja mam i oby się to uspokoiło. Mam taką niską wage a po tych wszystkich antybiotykach będe spadać w dól, co z tego jak moze figura fajna ale twarz wygląda już źle. Jestem jeszcze na diecie bez glutenu, jajek i nabiału, więc ciężko mi przybrać.
 
@Hatice spoko dzięki za usunięcie!

@magda1208 u mnie też i u innych dziewczyn Zosia zawsze inaczej na usg była mniejsza niż u lokalnej gin to normalne zależy od sprzętu ręki lekarza. Jeśli już musisz porównywać porównuj te od maliny osobno i te od lokalnego gin osobno.

Dziewczyny to prawda fraxi i clexan mają testy kliniczne neoparin nie ale wszystkie heparyny to to samo tylko mają inne dawki tzn 0,4 clexan to nie to samo co 0,4 fraxi i raczej na to bym patrzyła niż na nazwę leku
 
reklama
@nafoczka kciuki kochana na pewno wszystko będzie w porządku!

@mała79 ja mam taki sam spadek cukru pod obciążeniem na czczo 94 chyba po godzinie 91 później coś 84 chyba byłam u Endo wszystko dobrze trzuska dobrze pracuje dlatego nie ma wyrzutu cukru! Masz insulinę już?
No ciekawe. Najbardziej nutruje mnie insulina i próby wątrobowe ze względu na moje plamy. Dzieki

@nafoczka kontrolki badan sa potrzebne. Mysle, ze jeszcze dlugo bedzie wartobka. A potem uciekaj z labu i odpoczywaj...
coś mi los płata figle bo chłopaki zakatarzeni od tygodnia a dziś Wiktor wymiotuje także ten.. odechciało mi się. Ważne ze u ciebie lepiej.

Mi lekarz, na moje pytanie o neoparin, powiedział żebym poszukała lepiej w aptekach clexane
Moj był podobnego zdania ale brałam co dorwałam
 
Do góry