reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dobrze dziewczyny bo widzę, że dość dziwnie odbieranie to co pisze także nie doradzam nie mówię kto co ma robić czy się szczepić czy nie czy mrl rośnie dlaczego, kiedy i jak. Podejmujcie własne decyzje
 
@Zzzzzz to ty pisalas o homocysteinie bo nei moge odszukac . stosowalas jakas diete ze tylko metyle? odstawilas cos/
@Porzeczka1234 spokojnie my naprawde cenimy Twoje rady i super ze nie przytakujesz dla świętego spokoju tylko mowisz co myslisz i to dobrze kazdy przeczyta przemysli. Ja nie mowie ze szczepienia sa zle bo jesli trzeba to sie zdecyduje. Napislam to co mowil lekarz byc moze cos przekrecilam tak go zrozumialam. Luz Porzeczka i pisz pisz bo to wazne wszystko trzeba wziasc pod uwagę tu nie chodzi o to kto ma racje tylko zeby ochronic sie przed niepowodzeniem wiec Twoje rady są cenne. :)
 
Ostatnia edycja:
@edloteh
A doctor from my home country. 'Immunoglobulin' in early pregnancy and 'intralipid'. (He was well-known and had vast experience with mild patient immunoglobulin)
As soon as I figured that I was pregnent in Poland, I was able to find 'immunoglobulin'. The doctor there mentioned there is more immunoglobulin in Poland, but it is possible to take 'steroid' and 'intralipid' can give and just wait.
I am looking for a doctor who can prescribe 'immunoglobulin' in Poland.
But today, I found out that it is possible to take 'steroid' and 'intralipid' after pregnant. I would like to be a doctor who can give this treatment in Wroclaw.
For me, all of the test results are positive except nk cell. Actually, I do not know what MLR is ... is it related to T-cell level?

@marshia
Your advise is very helpful for me. Does the doctor from gynecology give a prescription? or Immunologist?
If there is possibility, it could be a doctor who can prescribe that medicine.
Would it be possible to give information about the cost and location?

@bertha
I have not the doctor who can handle immunoglobulin yet in wroclaw.
and thank you for your information.

There is also Accofil that you could use, read about that. It’s filgrastim (G-CSF). You can read some researches about that: Link do: Efficacy of Intrauterine Injection of Granulocyte Colony Stimulating Factor (G-CSF) on Treatment of Unexplained Recurrent Miscarriage: A Pilot RCT Study
Dr Gizler in Wroclaw uses this, uses intralipid and steroid.
 
@basiawol taaak od 4 lat jestem na paleo. Nie jem zbóż, ryżu, kasz, nabialu, straczkow, czasem mlodego ziemniaka zjem jak zaszaleje. Nie jem produktow z wysokim indeksem.
Szamam duzo orzechow, warzyw, jaj i mięska.
Jak zaszlam w 2 ciążę to rzuciłam dietę bo wszyscy mowili ze dziecko potrzebuje i sluchajcie to duzy błąd. Czułam się tragicznie. Po straciek jak dowiedzialam się ze mam przeciwciała i homocysteine to zaostrzylam diete i przeszlam na protokol immunologiczny ale to mega okrojona dieta bo nie je sie bakłażanów, pomidorów, jaj, kakao. Dalam rade miesiąc. Obecnie znowu na paleo.
 
Nie musisz foszków zapodawac kochana @Porzeczka1234 :) wg opinii lekarzy mlr może się zmienić - może spaść , może wzrosnąć bez większej ingerencji w organizm wiec tego się trzymajmy ;*
 
Ostatnia edycja:
@Porzeczka1234 Kochana ty moja ty mi nigdzie nie znikaj bo jesteś kopalnią wiedzy.
Bardzo dużo wniosłaś min .dzięki tobie jestem w tym miejscu w którym jestem.
Podobnie @iveo też zawsze podpowie coś mądrego. Ja niestety nie posiadam tak rozszerzonej wiedzy więc się nie udzielam.
 
reklama
Wpadam jeszcze na chwilę [emoji51]
@mała79 ilość bardzo ładna ... ale.... podwyższona liczba komórek może świadczyć o stanie zapalnym. Nie czekajcie na wizytę, niech m umówi się na posiew nasienia. W przypadku bakterii będzie rozpisany antybiogram i lekarz będzie wiedział jakie leki mu przepisać. Czeka go prawdopodobnie antybiotyk. W międzyczasie polecam by zrobił też badanie ogólne moczu z osadem.
Z tymi wszystkimi wynikami jest sens dopiero pójść na wizytę.
Powodzenia [emoji110]️
 
Ostatnia edycja:
Do góry