reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Hatice dziś mają nieczynne ale powinni być jutro cały dzień. Nie słyszałam o żadnym remoncie.
Dziękuje.... znalazłam na stronie APC ze jest remont. Niestety jestem tak zawiedziona przepływem informacji.... tyle mnie to stresu kosztuje. Po raz kolejny, kolejna seria szczepień ponoć nie przyniosła efektu i nie mogę się niczego dowiedzieć. Ani jak wynik nic..... ponoć mam czekać do 10 sierpnia żeby się dowiedzieć. Gdybym była w ciąży i teraz przypadałoby doszczepianie to katastrofa jakaś by była.... nieprofesjonalnie strasznie to wszystko wyglada. Zdawkowe informacje przekazane mężowi dzisiaj... i zero odzewu na moje maile i telefony. A człowiek misi wolne załatwiać, ustawić wszystko,wiedzieć na czym stoi.... przepraszam ze tak się żale ale dziś już nie mam sił. Kiedyś byłam taka fajna kobieta a teraz jestem wrakoemczlowiwka który jedynie co ma to tu forum :( Czytam was dziewczyny itak widzę ze wszystkim jakiś idzie do przodu a u mnie jak nie urok to sraczka :( :(
 
reklama
@Oczekujaca123 u nas zadna terapia nie wchodzi w gre moj maz bez wachania rzuca wszystko nie zamierza walczyc
No ale kibicuje wam moze tu jeszcze zaglądnę, niestety nie kazdym pisane szczescie.
 
@Hatice a ile mialas szczepien? To tak jest ze my chcemy szybko a tu albo lekarz na urlopie albo wyniki się opóźniaja. Ja tam jezdziłam od lipca do lutego zanim mogłam się starac i wtedy tez juz mialam depresje ze tak dlugo i nie wiadomo czy to ma sens ale z perspektywy czasu mimo wszystko polecam.
Obsługa tam jest jaka jest ale trzeba się nie przejmować tylko walczyć o swoje.
 
@Oczekujaca123 ja słyszałam że medicover!!! Też chciałam sobie je zrobić kończę karmić i wtedy będę tam uderzać
Dzieki, tam nie umiem sie dodzwonic , ale właśnie na innym forum dostalam informacje ze mozna w Slaskich laboratoriach analitycznych, ale one pewnie tylko na slasku , w kazdym razie mi uda sie skorzystac bo niedaleko mam ich placówkę (info potwierdziłam na infolini! ;) )
 
@Oczekujaca123 u nas zadna terapia nie wchodzi w gre moj maz bez wachania rzuca wszystko nie zamierza walczyc
No ale kibicuje wam moze tu jeszcze zaglądnę, niestety nie kazdym pisane szczescie.
Bedziesz jeszcze szczesliwa.
Ja po smierci Franka ciagle mysle, ze mi sie nic nie uda, placze, cierpie, ale gdzies w glebi wiem , ze bede szczesliwa.. choc dluga droga przed nami..
U Ciebie inna sytuacja , ale szczęście zawsze gdzies na kazdego czeka ;*
 
@Porzeczka1234 wizyta super, budująca. Prof bardzo sympatyczny, wbrew wcześniejszym uprzedzeniom że mam się nie zrażać bo jest gburowaty itp. Nic bardziej mylnego [emoji6] no chyba że trafiłam na jego dobry dzień [emoji5]
Uznał wszystkie wyniki, które miałam do tej pory zrobione, za te które zlecił wyszło „tylko” 3800. Powiedział że powinno pójść szybko leczenie, z racji tego że jestem po 5 szczepieniach. Zdziwiłam się że szczepienia są tańsze niż w apc. Następna wizyta pod koniec sierpnia, z wynikami i szczepieniem od razu. No i powie jaki plan.

@Hatice ja bylam wczoraj u prof.M i nikt nic nie mowil o remoncie, remont jest/ ma być ale w apc.
A do meza dzwonili z apc czy gynemedu?
Mi prof M mowil ze szczepienia sa u nich, nie w apc. Może mąż coś pokręcił?
 
reklama
@Hatice a ile mialas szczepien? To tak jest ze my chcemy szybko a tu albo lekarz na urlopie albo wyniki się opóźniaja. Ja tam jezdziłam od lipca do lutego zanim mogłam się starac i wtedy tez juz mialam depresje ze tak dlugo i nie wiadomo czy to ma sens ale z perspektywy czasu mimo wszystko polecam.
Obsługa tam jest jaka jest ale trzeba się nie przejmować tylko walczyć o swoje.
Miałam 8 szczepień.... teraz miałam już mieć od dawcy a znowu mi wpisali mieszane.
@Porzeczka1234 wizyta super, budująca. Prof bardzo sympatyczny, wbrew wcześniejszym uprzedzeniom że mam się nie zrażać bo jest gburowaty itp. Nic bardziej mylnego [emoji6] no chyba że trafiłam na jego dobry dzień [emoji5]
Uznał wszystkie wyniki, które miałam do tej pory zrobione, za te które zlecił wyszło „tylko” 3800. Powiedział że powinno pójść szybko leczenie, z racji tego że jestem po 5 szczepieniach. Zdziwiłam się że szczepienia są tańsze niż w apc. Następna wizyta pod koniec sierpnia, z wynikami i szczepieniem od razu. No i powie jaki plan.

@Hatice ja bylam wczoraj u prof.M i nikt nic nie mowil o remoncie, remont jest/ ma być ale w apc.
A do meza dzwonili z apc czy gynemedu?
Mi prof M mowil ze szczepienia sa u nich, nie w apc. Może mąż coś pokręcił?
szczepienia są podawane w gynemedzie ale przygotowywane są w apc :/ krew na szczepienia itd oddaje sie w apc a potem o 14 jest szczepionka podawana w gynemedzie. na stronie apc jest informacja o remoncie.... :/ i z tego co mówił mąż to szczepień w tym czasie nie ma.... jutro się dowiem wiecej
 
Do góry