reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziękuję wam z całego ♡ wiecie tak bywa że jak już się myśli ze wszystko się układa to coś musi pierdolnac. Generalnie się trzymałam ale wczoraj czując jego łzy lecace ukradkiem w poduszkę coś we mnie pękło. Teraz moje oczy przeciekaja ukradkiem. Juz tyle przeszliśmy, tyle nas to wzmocniło we wspólnej drodze, że słysząc strach o jutro w jego głosie sama zaczęłam się bać. Z pewnością coś na to jest jednak póki co sami nie wiedzą ani co ani na co oprócz tego że źle to wygląda i źle pracuje. Także przepraszam ze "o swoim zyciu" ale po porostu musze to wam wylać :(
Pomodliłam się za Was kochana mam nadzieję że szybko wszystko się ustabilizuje.
 
@Maciejka78 piekna corunia i sliczne imiona, tez chcialam dac corci na imie Matylda [emoji92][emoji177][emoji8]

@Totois30 takich wiadomosci jak najwiecej. Gratuluje synka [emoji307][emoji92][emoji8]

@nafoczka nic madrego nie wymysle. Jeszcze sa dializy i przeszczepy wrazie co, nawet rodzinne. Trudny ten czas dla was. Wszystkiego dobrego zycze i rozsadnych lekarzy
 
@nafoczka myślę że ważne jest by być silna przy mężu i nie pokazywać załamki... Wiesz jak tak leży ciagle to różne mysli przychodzą mu do glowy i ciężko jest być optymistą w takiej sytuacji...
 
@olaa90 bardzo dziękuję i szukam codziennie wiesci o waszych II i pozytywnych historiach, bardzo kibicuje:* @czarna_mala kochana czy ty widzisz siusiaka na tym zdjeciu? Bo ja myslalam ze nie widac a teraz tak szukam i nie wiem gdzie:D tam miedzy nozkami myslisz ze to to? Lekarka pokazala rozkraczone nozki i siusiak swiecil ale na zdjęciu nie wiedzialam ze jest... @nafoczka ojej kochana, pozytywne myslenie dziala cuda, mam nadzieje ze bedzie lepiej i lepiej, wierzcie w to:)
Bardzo mi milo dziewczynki , dziekuje za te gratki ale do porodu jeszcze troche, wiec wciaz prosze o kciuki dalej:):)
Kciukasy dla was jak stad na koniec swiata:*
 
Witam dobre duszyczki :)
ja wczoraj jak po poludniu przycięłam komara to po 5 godzinach się obudziłam i tylko dlatego, ze do wikusia musiałam wstać. musiałam odespać stres. Generalnie to mój M nie jest już w szpitalu od soboty a te jego rozterki pojawiły sie po powrocie na łono rodziny. Idzie spowrotem za miesiąc bo musza dać odpocząć nerce
 
@Kitki - tego guza przysadki możesz jakoś wyleczyć?

@Plum1986 - pewnie zlecił Ci LCT, tak jak mi. Termin na wcześniejszą wizytę miała @basiawol - to był termin na 6 lipca, godzina popołudniowa, bo przejęła go ode mnie. ;) W razie czego podpytaj ją o niego czy nadal chce się wymienić :)

@Totois30 @Maciejka78 - fajnie, że u Was wszystok ok! ;)

@nafoczka - dużo, dużo, sił!!! :*
 
Hej ja nadal w dwupaku i jeszcze mam problem bo mój szpital jest zamknięty przez strajk położnych i pielęgniarek mam jednak skierowanie od Malinowskiego do Matki polki czy może mi któraś opisać jak tam jest jeśli chodzi o poród czy jesli pojadę tam bez skurczy czy będą wywoływać poród czy będę jeszcze musiała leżeć z tydzień i czekać aż się zacznie coś dziać szyjke mam skrócona rozwarcie 1cm czyli prawie żadne do terminu jeszcze parę dni może macie jakieś koleżanki które tam rodziły mój szpital przyjmuje dopiero z pełnym rozwarcie chore ostatnio nie przyjęli nawet z krwawieniem dziewczyny dopiero na następny dzień
 
reklama
Hej ja nadal w dwupaku i jeszcze mam problem bo mój szpital jest zamknięty przez strajk położnych i pielęgniarek mam jednak skierowanie od Malinowskiego do Matki polki czy może mi któraś opisać jak tam jest jeśli chodzi o poród czy jesli pojadę tam bez skurczy czy będą wywoływać poród czy będę jeszcze musiała leżeć z tydzień i czekać aż się zacznie coś dziać szyjke mam skrócona rozwarcie 1cm czyli prawie żadne do terminu jeszcze parę dni może macie jakieś koleżanki które tam rodziły mój szpital przyjmuje dopiero z pełnym rozwarcie chore ostatnio nie przyjęli nawet z krwawieniem dziewczyny dopiero na następny dzień
Ja rodziłam w Matce Polce. Jeśli nic się złego nie dzieje to czekają do terminu porodu. Masz 2 albo 3 razy dziennie ktg i raz na tyd. usg. Szczerze Ci powiem że porodów naturalnych to tam jak na lekarstwo. Większość to cc!! Jeśli nie masz wskazań to będą Cię szykować pewnie do sn ale leżałam z dziewczyną która nie miała wskazań a tu nagle się znalazły!! Kilka razy miała wyższe ciśnienie, trochę wyższy poziom cukru i skończyło się na cc!!
Opieka przed porodem jest o niebo lepsza niż po, chodzi mi o kobietę bo dziecko ma wg mnie opiekę super!!
Jeśli masz skierowanie to przyjmą od razu, chyba, że chwilowo nie będzie łóżka ale tam rotacja jest duża!!
Jak coś to pytaj!
Do czegoś się może jeszcze tu przydam;-)
Pozdrowienia dla wszystkich!

@nafoczka buziaczki dla Ciebie!!
 
Do góry