reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka współczuję Ci przeżyć z M:/ oby jak najszybciej wrócił do zdrowia,niech w szpitalu zrobią porządek z tym co mu jest...i niech nabiera sił...i wiary,że wszystko wróci do normy:* a Ciebie kochana wspieram wirtualnie:*:*:*
 
reklama
Agatka Matylda pozdrawiaZobacz załącznik 870417 wszystkie Ciocie :*
Cudowności!

@Maciejka78 jaka ona piękna ♡ na pewno podobna do Ciebie :*
@Totois30 gratuluję synka :*

Powiem wam (bo spać nie mogę ciśnienie 168/98) ze od wczoraj jestem przybita
Nigdy nie widziałam M takiego. :( M jednak ten TK ma bo nerka jest nie taka jak powinna, miednicza jest za duza, cos tam nie filtruje a nerka pokrecona. A jak juz się rozplakal ze "nie pozyje" to pierwsze mnie zamurowalo a potem musiałam jakoś go "podniesc". Ja pierdziele zawsze coś i weź tu się nie stresuj. Leżę i łzy leca po cichutku. ...

Nafoczus... :* Tule mocno
 
@nafoczka wierzę, ze pod kontrolą lekarzy wszystko będzie do wyprostowania. Łącznie z pokręconą nerką ;) Ciężki czas dla Twojego m :(, widać, ze go to ruszyło. I ciężki czas dla Ciebie żeby ogarnąć chlopakow i jemu dać siłę. Trzymam kciuki za dobre leczenie.
 
Nie przeczytałam wszystkich postów od mojej ostatniej wizyty tutaj [emoji85]
gratuluje narodzin, nowych ciąż....
Witam nowe dziewczyny i pisze, że jest mi przykro, że los was tu sprowadza. Forum to świetne miejsce, szkoda że jednak sporo nas tu ciągle siedzi walcząc o pierwsze czy kolejne dziecko.

Dawno mnie tu nie było, co.... wiecie jak jest.... praca, obowiązki [emoji51]
szczerze, to nie wiem kiedy znajdujecie czas na pisanie i czytanie takiej ilości postów

@nafoczka za m [emoji110]️[emoji110]️ Dużo zdrówka. Wiem, że nie łatwy czas przed wami, ale jesteście silną rodzina i dacie radę [emoji5]
@czarna_mala dzięki za wywołanie [emoji8] nie wiem od czego zacząć. U mojego m wyszedł pozytywny wynik mutacji CFRT i trudne decyzje co dalej. Potem skierowanie mnie na to badanie i na szczęście brak tej mutacji. Zaliczyliśmy kolejną wizytę u Wolskiego i po rozmowach z nim zdecydowaliśmy, że zawalczymy o lepsze plemniki z biopsji.... i tym sposobem myślimy o ostatniej, 5 już stymulacji. Nie napisze szczegółów, bo nie wiem jeszcze kiedy i jak.

Postaram się zaglądać czasem, ale nie obiecuje zbyt częstych wizyt.
POWODZENIA DZIEWCZYNY [emoji110]️[emoji110]️
 
Dziękuję wam z całego ♡ wiecie tak bywa że jak już się myśli ze wszystko się układa to coś musi pierdolnac. Generalnie się trzymałam ale wczoraj czując jego łzy lecace ukradkiem w poduszkę coś we mnie pękło. Teraz moje oczy przeciekaja ukradkiem. Juz tyle przeszliśmy, tyle nas to wzmocniło we wspólnej drodze, że słysząc strach o jutro w jego głosie sama zaczęłam się bać. Z pewnością coś na to jest jednak póki co sami nie wiedzą ani co ani na co oprócz tego że źle to wygląda i źle pracuje. Także przepraszam ze "o swoim zyciu" ale po porostu musze to wam wylać :(
 
reklama
Do góry