reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, jakie inne nazwy ma badanie ALLO-MRL ? Czy to to samo co test LCT - cytotoksyczny?
Na Prokocimiu jest jeszcze taka nazwa ;)
IMG_20180622_135637.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20180622_135637.jpeg
    IMG_20180622_135637.jpeg
    47,9 KB · Wyświetleń: 491
@Marthi to nie to samo badanie. Ale powinno się oba robić w jednym czasie.allo to jakby w jakim% chronimy dziecko. Im > tym lepsze.test odpowiada czy mąż moze być dawcą szczepień.dobry wynik-to ujemny.
 
Dziewczyny, jakie inne nazwy ma badanie ALLO-MRL ? Czy to to samo co test LCT - cytotoksyczny?
Wydaje mi się, że to nie jest to samo, ale ręki nie dam sobie uciąć :p Wyniki allo mlr są w procentach, a LCT to wartości podane w u/ml.

A ja mam z kolei inne pytanko. Takie troche głupie może. Jak piszecie meila do docenta to podajecie coś oprócz imienia i nazwiska? W rejestracji zawsze podawałam pesel, ale jakoś tak głupio w meilu podać swój pesel, nie wiem na ile to bezpieczne... W ogóle mi jakoś niezręcznie pisać tego meila, wprawdzie mam pytania co do swojej terapii, bo zapomniałam się zapytać jak o tym rozmawialiśmy podczas konsultacji, ale mimo wszystko docent musi na to poświęcić czas a ja za to nie płacę... Mam jeszcze jedno pytanie spoza tematu i no nie wiem czy je zadać...
 
@anna_kat Dr Paśnik odpowiada na każde pytanie w mailach. Nie stresuj się i pytaj o wszystko co chcesz. To jest naprawdę lekarz z powołania.
Ja nawet nie podaje imienia i nazwiska w temacie maila, tylko czego dotyczy mój mail. Tyle że w moim adresie mailowym jest imię i nazwisko, no i na końcu się podpisuję. I wstępnie oczywiście przypominam o diagnozie, proponowanym leczeniu Itp. Tak ogólnie.
 
@marshia ma rację, dla niego nie ma głupich pytań, odpowiada na wszystkie pytania lub oddzwania :) ja na gmailu mam z nim całą historię rozmowy i klikam tylko "odpowiedz" i podpisuję się imieniem i nazwiskiem ;)

@Kwiatuszekk23 doszła paczka, najpierw się popłakałam, a potem stwierdziłam że Cię zabiję [emoji23] dziękuję dziękuję dziękuję [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry