reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, ponawiam pytanie. Czy ktos ma mutacje czynnika V R2 (H1299R)? Czy to jest wskazanie do heparyny? Czy wskazaniem moze byc też mutacja Pai-1?
 
@Koralowa30 sporo masz progesteronu, coś się działo że masz tyle? Jakieś plamienia? Czy ze względu na obciążony wywiad masz takie końskie dawki?
Czarna ja tez miala sporo i do tego prolutex w zastrzykach. wiem, ze niby progesteron jeszcze zagęśżcza krew ale u mnie pykło i P z pewnoscia jest za progesteronem niż heparyna bez większych wskazań

Cieszymy sie wszystkie e ciocie

U mnie cisza narazie czekamy
a u ciebie e ciocie zaraz będą ciesztc sie jeszcze bardziej :D

a chcialam wam dodac jeszcze słówko- mój M ostatnio zajarzył o co kaman z Karolem bo już z dwoma kolezankami z pracy rozmawiał, jakie to ma problemy i z czego wynikają :) no popatrzcie jakie to mądre sie zrobiło :p
 
reklama
@anna_kat dobtze @Porzeczka1234 prawi. Ja mam Pai1 hetero, VR2 hetero. I są to wskazania do heparyny. Ja dostałam zalecenie na 0,6. Osobiście nie odważyłabym się heparyny nie brać wiedząc o ciąży - za duże ryzyko zakrzepów.
(MTHFR c hetero tez mam. A co soe tam będę rozdrabniać przecież ;) Jak brać to wszystko ;) )
 
Do góry