reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@iveo @Porzeczka1234 @marshia dzięki dziewuszki. Będę musiała pokazać wyniki w swojej klinice i ciekawa jestem bardzo co tam powiedzą i jak chętni będą dać mi heparyne. Bo cała resztę wynikow, bialko S C i cala reszta byla w normie... Tylko genetyka pokazala jak jest. No nic, jak cos to uderzę do mojej normalnej ginekolog, ona nie ma oporów, jak sama mowi 'gorzej być nie może'.
 
No cóż Milenka to nasza królewna i braciszkow owinęła sobie wokół paluszka:-D ale bardzo ją kochaja.To moja trójka kochana.
Zdjecie z wigili u dziadków bo niestety ciezko ich razem złapać -syn juz mieszka sam ;-) ;)a susana się odzywa?
 

Załączniki

  • 20171224_154927.jpg
    20171224_154927.jpg
    720,2 KB · Wyświetleń: 117
@roxie123 - Dzięki za wyczerpującą wiadomość. Dlatego właśnie chcę poczekać najpierw na możliwość wykonania badań, potem na wyniki, a dalej na konsultację u dr Paśnika i zobaczymy co będzie..

@Zzzzzz - ja encorton brałam tylko w ciąży, po teście...

@lamia78 - śliczna Twoja Milenka!

@Koralowa30 - super, gratuluję :)

@magda1208 - jak u Ciebie? Jak zdrówko?
 
@lamia78 japierdziu :) Ale masz fajny "zestaw" ;)
Jeden wyleciał z gniazda... a tu "załatwiłaś" sobie, by cieszyć się obecnością dziecka w domu przez najbliższe...17 lat :D i Średniaczek jaki miodzio :) Super trójca;*
 
reklama
@Totois30 3mam kciuki za Wasze zdrówko. Upierdliwe te przeciwciała :\
@Koralowa30 też jestem ciekawa skad taki zestaw i jaka mialas diagnozę i życzę spokojego donoszonka :)
Ja diagnozy nie mialam żadnej . Bylam u genetyków, immunologów, w Invicie w Warszawie. Nikt nie postawił diagnozy. Jestem po 4 poronieniach, zachodzę w ciążę bez problemu. Znalazlam lekarza, zapytal czy chce spróbować naturalnie czy in vitro. Powiedzialam że naturalnie i obstawil mnie lekami od samego początku. W poprzednich ciazach mialam mniejszą dawkę heparyny, nie mialam Estrofemu i Encortonu.
 
Do góry