reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Lili81 widzę działasz na wszystkich frontach ;) Sacha, Sydor, Paśnik ;)
@reqiem @anna_kat witajcie u nas.
Co do pytania o kariotypy i ewentualnie złe wyniki - tego się nie leczy. Ale tez naprawdę stosunkowo rzadko błędy w tym zakresie wychodzą. Z jednej strony dobrze, bo z genetyką nic się nie zrobi, z drugiej.... trzeba wtedy głęboko wejść w immunologię. Jak większość z nas tutaj :/

Co do działania accofilu w wersji domacicznej. Omg! To działa! Przynajmniej na endometrium ;) Nie wiem jak na NK w macicy. Ale, ale do do rzeczy. Dziś 11 dc, a moje endo 7,7. Ostatnio 7 mm miałam w 14 dc. Przy ciąży 8 mm po owulacji. Także otwieram dziś szampana :D
 
reklama
@mała79 jak ja doskonale Cię rozumiem. Moja corcia też marzy o rodzeństwie. Ale jakoś stara się mniej o tym mówić,bo widzi,że ten temat nie hest łatwy. No ale ona ma już 9 lat...
Wiem Kochana wiem....no ale niestety na pewne rzeczy w życiu nie mamy wpływu..ale się nie poddajemy
@Porzeczka1234 dziękuję że ty też wierzysz że może się jeszcze udać.
@olaa90 nie próbowałam jeszcze sterydu teraz mam taki plan po szczepieniach tylko mam narazie problem z zaciążeniem...
@marshia kibicuję ci nieustannie i liczę ze ten cykl twój będzie szczęśliwy.
Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe dziewczyny

@matylda23 mi Sydor mowil ,ze jedyne miejsce gdzie prawdlowo badaja anty xa to ten szpital w krk gdzie on pracuje chyba na Skawinskiej ale nie chce przeklamsc [emoji4]ja z Kato to nie do konca pamietam
W kazdym razie mowil ,ze do badania trzeba dac probke heparyny z tego samego pudelka z ktorego aktualnie wstrzykujesz
Ja chcialam zbadac w diagnostyce
Niby maja w ofercie a babka nie wiedziala o co mi chodzi[emoji4]ostatecznie nie zbadalam
On powiedzial ,ze nie naciska na to badanie

Ja tez co 3 tyg badalam d-dimery na koniec byly 1700
Fibrynogen tez podeyzszony
Aptt na granicy dolnej i inr w sumie tez nisko
W sumie na koniec badalam co dwa tyg

A co ciekawe s szpitalu bylam tydzien bez acardu i mialam aptt lepsze [emoji15]
Wiec o co chodzi to ja nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny

@matylda23 mi Sydor mowil ,ze jedyne miejsce gdzie prawdlowo badaja anty xa to ten szpital w krk gdzie on pracuje chyba na Skawinskiej ale nie chce przeklamsc [emoji4]ja z Kato to nie do konca pamietam
W kazdym razie mowil ,ze do badania trzeba dac probke heparyny z tego samego pudelka z ktorego aktualnie wstrzykujesz
Ja chcialam zbadac w diagnostyce
Niby maja w ofercie a babka nie wiedziala o co mi chodzi[emoji4]ostatecznie nie zbadalam
On powiedzial ,ze nie naciska na to badanie

Ja tez co 3 tyg badalam d-dimery na koniec byly 1700
Fibrynogen tez podeyzszony
Aptt na granicy dolnej i inr w sumie tez nisko
W sumie na koniec badalam co dwa tyg

A co ciekawe s szpitalu bylam tydzien bez acardu i mialam aptt lepsze [emoji15]
Wiec o co chodzi to ja nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Leczysz się w jakiejś konkretnej klinice w Kato? [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lili81 widzę działasz na wszystkich frontach ;) Sacha, Sydor, Paśnik ;)
@reqiem @anna_kat witajcie u nas.
Co do pytania o kariotypy i ewentualnie złe wyniki - tego się nie leczy. Ale tez naprawdę stosunkowo rzadko błędy w tym zakresie wychodzą. Z jednej strony dobrze, bo z genetyką nic się nie zrobi, z drugiej.... trzeba wtedy głęboko wejść w immunologię. Jak większość z nas tutaj :/

Co do działania accofilu w wersji domacicznej. Omg! To działa! Przynajmniej na endometrium ;) Nie wiem jak na NK w macicy. Ale, ale do do rzeczy. Dziś 11 dc, a moje endo 7,7. Ostatnio 7 mm miałam w 14 dc. Przy ciąży 8 mm po owulacji. Także otwieram dziś szampana :D
@marshia wiesz teraz trudno mi zaufać jednemu lekarzowi. Nie będę już ślepo ufać i zanim spróbuję to musze mieć opinie kilku lekarzy ze dobrze robie. Nie zniose po prostu kolejnej straty. Chyba mi gdzieś umknęło Ty jesteś po intralipidzie czy od razu accofil domaciczny? Później w planie masz accofil w zastrzyk ach? Ale najważniejsze że Paśnik trafił w leczenie oby tak dalej !!☺
 
reklama
@marshia wiesz teraz trudno mi zaufać jednemu lekarzowi. Nie będę już ślepo ufać i zanim spróbuję to musze mieć opinie kilku lekarzy ze dobrze robie. Nie zniose po prostu kolejnej straty. Chyba mi gdzieś umknęło Ty jesteś po intralipidzie czy od razu accofil domaciczny? Później w planie masz accofil w zastrzyk ach? Ale najważniejsze że Paśnik trafił w leczenie oby tak dalej !!☺

Jestem na intralipidzie, accofil tylko 1 razowo domacicznie u mnie, bo mam stwardnienie rozsiane zdiagnozowane. Zastrzyki nie są dla mnie. W ogole przy moich wynikach Paśnik normalnie proponowałby szczepienia, ale SM to wyklucza. Czy intralipid, 1 dawka accofilu, encorton i clexane 0,6 pomogą na mój problem.... się okaże.
Jak na razie zdążyłam zaliczyc biochemię z 1 dawką intra podaną w samą owulację i bardzo szybko wdrożonym sterydem i Duphastonem. Więc wcale nie nastawiam się, że będzie od razu kolorowo.

@bertha kciuki za dziś :) :) :)
@dżoasia a co u Ciebie?
 
Do góry