reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Czesc dziewczyny! Bardzo Was proszę,czy moglybyscie ktorys raz z kolei napisac,co mozna brac w pierwszych tygodniach ciazy na zatoki i katar,bo kolezanka bardzo sie martwi,z gory dziękuję :-*
 
@matulkaa kciuki będę trzymać[emoji110] [emoji110] [emoji110] i kolejna księżniczka na forum nam się urodzi....
Które to już brzuszki do przejęcia??? Niech ktoś mnie oświeci..no dziewczęta brać się do roboty kto może[emoji4]
@marshia kochana miło że o mnie pamiętasz..ja jestem w "zawieszeniu" .1 marca mam wizytę u gina, który robił mi dwa razy histero i liczę na szybki zapis na lapro..choć czuję że będzie ciężko..pozatym piszę do docenta już 3 tydzień i nie mogę napisać..niech ktoś mi da jakiegoś kopa ...bo zero energii do działania... Kochana za ciebie trzymam mocno kciukasy aby twój plan w kolejnym cyklu się spełnił w 100%..
A co się stało z naszą @roxie123? Ktoś coś?
@burczuś a jakie u ciebie dalsze plany?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino ja biore P.r.o.v.a.g doustny i taki mam tez zel do mycia. Produkowane przez krakowski instytut szczepionek wiec chyba dobra jakość. Wezme pimafucin bo sa 3 glob. Mam nadzieje ze nie wroci w posiewie wyszly nieliczne grzyby.
Co doradzasz z diety poza kiszonkami?
@Lili81 posiew nazywa sie czystosc pochwy szukaja grzybow bakterii jak sa to od razu okreslaja antybiotyk oraz czy masz duzo tuch dobrych bakterii
Porazka 7 dni pchalam tam rurę kremu z antybiotykiem i na nic...
A to zlosliwie wszystko bo starania mialy byc. Ostatnia infekcje mialam lata temu
 
@mała79 ja wlaśnie napisałam do docenta i czekam na odp. Wiec kopniaka sprzedaję byś i Ty to zrobiła:*Też jestem w zawieszeniu ale u mnie jeszcze 2 miesiące czekania.
 
@iveo zero cukru, ograniczenie owocow i slodkich warzyw, mi pomogla dieta ig. Rano pilam wode z sokiem z polowy cytryny naczczo by zoladek dobrze dzialal. Stosowalam rozne plyny do higieny intymnej i prebiotyki. Nic nie dzialalo tak jak to co napisalam stad pozwalam sobie to propagowac. Sprawdzilo sie nie tylko u mnie.
...i tylko dlatego mowilam o posiewie. Na slowo honoru to se mozna brac. Ja sie juz bauczylam sama eobic wymazy i z wynikiem do gina

@matukaa [emoji110][emoji110][emoji110] za piatek

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę o kciuki w piątek, przydadzą się bardzo [emoji7] na dzisiejszym ktg w końcu został ustalony termin przyjęcia do szpitala. Tak więc kolejny wolny brzucho będzie do przejęcia [emoji7] Malutka ma 3360 całkiem nieźle, ciekawe na ile pokryją się te wyliczenia z wagą po porodzie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Kciuki mocno zacisniete powodzenia :-) [emoji110] [emoji110]
Czesc dziewczyny! Bardzo Was proszę,czy moglybyscie ktorys raz z kolei napisac,co mozna brac w pierwszych tygodniach ciazy na zatoki i katar,bo kolezanka bardzo sie martwi,z gory dziękuję :-*
Oprócz wszelkich naturalnych sposobów na katar jeszcze można wodę morska, lub zakraplanie solą fizjologiczna, a w razie tfu tfu kaszlu stoda.l i oscillococcinu.m

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kas90 tak będziemy wywoływać oxy, natomiast Rajtar-Ciosek raczej nie będzie, wraca do pracy po urlopie dopiero 26 lutego. Może na wypis zdąży [emoji13] Dzięki dziewczyny [emoji8][emoji8][emoji8] w miarę możliwości dam znać jak poszło [emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry