reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 na razie nie wybiegam w przyszlość aż tak ...będzie jak będzie
A nie wiem , ale jak bedzie trudna ciąża powiedzmy to moze poprowadzi :)
@dżoasia ;* przytulam
No fakt ... ja zawsze jak miałam doła to nic tylko sprzątałam i sprzątałam ... to mi pomagało , w końcu wypłakałam swoje i było lżej a , że zmęczona i jednym i drugim to spałam jak zabita
 
reklama
@olaa90 a jakie to robisz wymazy bo ja nigdy nie robiłam a może warto to zbadac?
@eska29044 ja miałam te co ty ujemne antykoagulant tez a wyszły mi przeciw Bglikoproteinie 3 razy je powtarzałam i zawsze dodatnie
 
@olaa90 mi wade wykryl w IIIciazy dr.orzel. I jesli tylko dzidzia umiejscowi sie w dobrym miejscu to wada ta nie jest tragedia. Takze Kochana bedzie dobrze glowa do gory i walcz o swoj cud [emoji8]
A macice dwurozna ma jeszcze chyba @ovli22

Szymulka dobrze,dziekuje. Niedlugo bedzie mial 7mcy,a mam wrazenie jakbysmy wczoraj do domu wrocili [emoji4]
Czas strasznie szybko leci..
 
@iveo dr P powiedział ze te zwierzaki bo tak to nazywa mogą powodować poronienia. Zszokowało mnie to, ja tez tego nigdy nie badałam a na basen często chodzę..... mój mąż tak samo. Napisze Ci jutro dokładnie ale jakaś cytologia jest płynna czy coś takiego, chlamydia,ueroplazma- pewnie nazwy pomyliłam,ale jutro sprawdzę dokładnie.

@Liluli o tak na dzieciach najbardziej widać jak czas szybko mija ☺️ Całuski dla Szymusia :) dziękuje za wszystkie wazne dla mnie inf :*

Dobrej nocy wszystkim :*
 
reklama
@olaa90 mi wymazy pobrał wszystkie gin co wcześniej chodziłam w prof ale tez na moje życzenie bo ja się sugerowałam lista z forum na początku i później zanioslam do labu piętro wyżej

@Liluli ♡ pokaż jaki duży już Twój brzdąc

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry