reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 nie pytałam, ale jak byłam ostatnio to dziewczyna pytała o to i babka powiedziała że ewentualnie może zrobić łyka wody. Ja wolałam nie, żeby mieć wiarygodny wynik ;) wypijesz glukoze i nie będzie ci się chciało pić :p
 
reklama
Aha, @roxie123 ja ci powiem ze mi mega szybko przeleciały te 2 godziny ;) pierwsza godzina minęła dosłownie jak 5 minut :) krzyżówki i każda ;) druga godzina z Harrym Potterem, też szybko minęło, choć mega mnie plecy bolały, ale ja już tak z krzyżami niestety mam :(
 
oj dziewczyny jak Wam zazdroszcze czytania ksiazek ostatnio nie mam na to czasu a dzisiaj mam dzien wolny i o dziwo w domu siedzeB) bylam w sklepie ale juz nie pamoetam jak to jest dobrze miec wolne :)
@zosiak uwierz mi, że ja długo nie czytałam NIC, miałam awers po studiach, bo tam przeczytałam mnóstwo mało ciekawych książek - bo trzeba było. Jednym z moich postanowień noworocznych jest przeczytać przynajmniej 12 książek (średnio jedna na miesiąc). Jak wrócę do pracy, to znowu nie będzie czasu (albo i siły) na czytanie, więc będę czytać przed snem :)
@czarna_mala ja zaczęłam czytać "miłość po miłości " Sandy Lynn , oczywiście romansidło bo jak :D możesz coś polecić tyle , że ja już mam tyle przeczytanych książek , że facetka w bibliotece się śmieje , że mi braknie w końcu :D

Dziewczyny zamawiacie coś na allegro bo mam aukcje taką , że wysyłka jakaś z Pocztex Kurier48 ... to przychodzi do domu czy na poczte ?
@roxie123 robiąc prezenty gwiazdkowe natknęłam się na książkę "Majorka w niebieskich migdałach", po 1. mam sentyment do Majorki, a po 2. opis książki zachęcił mnie do kupna (zdrady, miłości, intrygi - lubię takie odmóżdżacze [emoji16]), no i wzięłam. W domu oglądam ją jeszcze raz i zauważyłam, że jest to trzecia część, więc myślę sobie "nie, nie będę zaczynać od trzeciej części przecież", weszłam na allegro i kupiłam dwie pierwsze za 20zł z przesyłką ;) i tak mam trzy części. "Rok na Majorce", "Powrót na Majorkę" i "Majorka w niebieskich migdałach" [emoji846]

Muszę przeczytać "Światło między oceanami" bo podobno super jest :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@dżoasia o tego nie a jaki to typ ? [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
To jest niby powiesc historyczna, ale jak ja takich gatunkow nie lubie, tak to mnie mega wciagnelo - nie czytalam.jeszcze ostatniej czesci, bo czekam az do mnie dotrze, ale pierwsze dwie a zwlaszcza druga byly miodzio. Naprawde sie nie zawiedziesz;) no i bedziesz.miala co czytac bo jedna czesc 830 a druga 900str i to maczkiem;)
O i jeszcze Władca Barcelony mi sie bardzo podobal:) tylko juz autora nie pamietam. A jak lubisz mocne opisy to Pachnidło polecam.
 
Dziewczyny, czy miała któraś z was tak, że przy badaniu tej krzywej po godzinie cukier był mniejszy, a potem wzrastał do początkowej wartości? Bo tak o tym myślę i głupie to jakieś :p
 
Dzięki dziewczyny to mam zapas na przyszłość jak cos [emoji4]
Ja lubię hm mocne książki [emoji6] M nie raz po mnie czyta jak coś mu podejdzie [emoji4]
Światło między oceanami oglądałam nie wiem czy bym książkę przeczytała bo na filmie wylam . Sparksa czytałam na bieżąco :))
@bertha ok to spoko nie wiedziałam [emoji4]
@roki_1991 jakoś wysiedze[emoji4] może błąd w labie zrobili

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróć, nie dam jednak rady przeczytać "Światła miedzy oceanami", to nie dla mnie książka, za ciężka. Myślałam, że to jakiś romans, ale to jednak dramat.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny, czy miała któraś z was tak, że przy badaniu tej krzywej po godzinie cukier był mniejszy, a potem wzrastał do początkowej wartości? Bo tak o tym myślę i głupie to jakieś :p
Coś nie teges masz, skonsultuj może z diabetologiem :)

Mamusiu Nafoczko (@nafoczka) przepraszam za post pod postem [emoji51]
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry